کد خبر: ۱۰۳۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
معروفخانی مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار آرانیوز حوزه هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان می تواند با بهره مندی از این موقعیت استراتژیک با حمایت هلدینگ مبارکه توسعه یابد. خوشبختانه پس از یک دهه . پروژه‌های بزرگ توسعه‌ای در فولاد هرمزگان آغاز شده اند و از پیشرفت خوبی برخوردار هستند. انتظار داریم و برخی مشکلات اجرایی طرح های توسعه ای از سوی هلدینگ مبارکه برطرف شود و شاهد سرعت گرفتن اجرای پروژه های بزرگ باشیم.

تلاشگران فولاد هرمزگان با ثبت پیش از ۳۶ رکورد تولیدی برگ رزینی دیگر بر دفتر افتخارات خود افزودند / معروفخانی مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: از عملکرد فولاد هرمزگان در ثبت بیش از ۳۶ رکورد تولیدی طی سال گذشته باعث شده تا این شرکت درخشان ترین سال خود را پشت سر بگذارد و این موضوع می‌تواند در ارزیابی‌ها لحاظ شود

وی افزود: دستاوردهای شاخص در فولاد هرمزگان با همدلی، همکاری و هماهنگی میان تک‌تک معاونین، مدیران و کارکنان در شرایط دشوار آب و هوایی استان هرمزگان کسب شده است. به طوری که در سال گذشته 36 رکورد در حوزه تولید به دست آمد. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از فرصت محدودیت‌های ایجاد شده به نحو احسن استفاده کردیم و در پایان سال توانستیم با تولید یک میلیون و 538 هزار تن تختال، ضمن عبور از ظرفیت اسمی، رکورد سالیانه جدیدی را به ثبت برسانیم. این دستاوردها در شرایطی رقم خورد که هم با قطعی برق در تابستان و هم با قطعی گاز در زمستان مواجه بودیم و قابل ستایش و قدردانی است.

معروفخانی در پایان به مزیت حضور فولاد هرمزگان در کنار آب‌های آزاد اشاره کرد و گفت: امروزه در دنیا اغلب صنایع مطرح و بزرگ فولادی در کنار آب‌های آزاد حضور دارند. بنابراین فولاد هرمزگان می تواند با بهرمندی از این موقعیت استراتژیک و با حمایت هلدینگ مبارکه توسعه یابد. خوشبختانه پس یک دهه، پروژه‌های بزرگ توسعه‌ای در فولاد هرمزگان آغاز شده‌اند و از پیشرفت خوبی برخوردار هستند. انتظار داریم برخی مشکلات اجرای طرح‌های توسعه‌ای از سوی هلدینگ مبارکه برطرف شود و شاهد سرعت گرفتن اجرای پروژه‌ها باشیم.

در ادامه رسول همامی، سرارزیاب گروه فولاد مبارکه و رئیس راهبری شرکت‌های گروه بیان کرد: ارزیابی عملکرد شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در خرداد ماه انجام می‌شود که در این برنامه، میزان تحقق برنامه‌ها، اهداف و استراتژی‌های گروه در شرکت‌های زیرمجموعه به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اهداف ارزیابی خاطرنشان کرد: نخستین هدف، شناسایی حوزه‌های قابل بهبود در شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه است. دومین هدف نیز تدوین برنامه ارتقای توانمندی‌های شرکت‌های گروه فولاد مبارکه و استفاده از آن‌ها در اهداف سال‌های آتی شرکت‌ها خواهد بود. سومین هدف ارزیابی نیز شناسایی جایگاه شرکت‌های گروه فولاد مبارکه براساس نتایج حاصل از این ارزیابی است.

سرارزیاب گروه فولاد مبارکه تصریح کرد: ارزیابی در دو حوزه مالی و غیر مالی انجام خواهد شد که در حوزه غیر مالی ارزیابی استراتژی‌ها، تدوین استراتژی‌ها و میزان تحقق استراتژی‌های سال 1401 مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ارزیابی غیر مالی، پروژه‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان و شرکت‌های زیرمجموعه بررسی خواهند شد.

گفتنی است که ارزیابان شرکت فولاد مبارکه هر سال برای بررسی اجرای سیاست‌های ابلاغی هلدینگ از شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه بازدید به عمل می‌آورند که در این رابطه، ارزیابان در شرکت فولاد هرمزگان حضور یافتند و ارزیابی‌ها در دو حوزه مالی و غیر مالی آغاز شد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار