کد خبر: ۱۰۳۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵
آرانیوز به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان/ ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به صادرات فولاد میانی دراین شرکت گفت: درمجموع فروردین و اردیبهشت ماه امسال ، صادرات فولاد میانی توسط فولاد خوزستان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۶۱هراز تن رسیده است و بازار شمش واسلب به بازار داخلی در۲ ماهه نخست امسال پیش از ۳۸۳ هراز تن بود که رسید ۶۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل داشته است

(خروج‌صعنت فولاد از بحران رکود با بودن مدیران عملگرا و روحیه  جهادی ) قطار فولاد خوزستان توانسته با عبور از مسیرهای پر فراز و نشیب اعمال تحریم ها بگذرد/ تحقق شعار سال مقام معظم رهبری

وی افزود: درآمد فروش محصولات این شرکت در اردیبهشت امسال نیز به ۸۴۳۳ میلیارد تومان رسیده که بعد از درآمد فروش ۸۴۷۳ میلیارد تومانی در اسفند ۱۴۰۰، بالاترین درآمد فروش ماهانه در تاریخ این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: همچنین درآمد فروش فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال، ۱۱۰ درصد بیش از ماه مشابه سال قبل بوده است.

ابراهیمی عنوان کرد: تناژ فروش فولاد میانی (بیلت، بلوم و اسلب) فولاد خوزستان در بازارهای داخلی و خارجی در ۲ ماهه نخست ۱۴۰۲، حدود ۶۴۴ هزار تن بوده که رشد ۴۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

وی افزود: شاخص تامین نیاز بازار داخلی توسط فولاد خوزستان، یعنی تزریق شمش و اسلب به بازار داخلی، در ۲ ماهه نخست امسال بیش از ۳۸۳ هزار تن بوده که رشدی ۶۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل داشته است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به صادرات فولاد میانی در این شرکت گفت: در مجموع فروردین و اردیبهشت ماه امسال، صادرات فولاد میانی توسط فولاد خوزستان نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۲۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۶۱ هزار تن رسیده است.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: در یک عملکرد موفق، تناژ فروش فولاد میانی فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال به بیش از ۴۱۱ هزار تن رسید که رشد ۵۹ درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار