کد خبر: ۱۰۳۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۲
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه :
سردار پورجمشیدیان گفت: نیرو‌های مسلح کشورمان درخصوص برخورد با ناامنی‌های مرزی که گاهی به‌وجود می‌آید، صبر انقلابی دارند که این نشان از قدرت تدبیر و فرماندهی آن‌هاست.

نیرو‌های مسلح کشورمان صبر انقلابی دارند/ پاسداران از مرز‌ها و عمق مرز‌ها حراست می‌کنندبه گزارش آرانیوز سردار سرتیپ پاسدار «علی‌اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در خصوص حوادث اخیر در مرز‌های شرقی کشورمان، اظهار داشت: در قسمت‌هایی از مرز که نیروی زمینی سپاه اعم از مناطق شمال‌غرب، غرب، جنوب‌غرب و جنوب‌شرق مستقر است، رزمندگان این نیرو با اقتدار و عزت در پاسگاه‌ها و پایگاه‌های مرزی از مرز‌های مناطق یادشده دفاع می‌کنند.

سردار پورجمشیدیان افزود: این عزیزان با تلاش شبانه‌روزی خود علاوه بر حراست از مرز‌ها از عمق داخلی مرز‌ها هم مراقبت می‌کنند تا مشکلی در خصوص برقراری امنیت به‌وجود نیاید.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه اضافه کرد: البته بروز بعضی اتفاقات، مشکل جدی برای مرز‌های کشورمان ایجاد نمی‌کند؛ با این حال برای جلوگیری از هرگونه ناامنی مرزی، نیرو‌های مسلح کشورمان اعم از ارتش قهرمان و نیرو‌های خدوم مرزبانی فراجا در کنار پاسداران، در مرز‌ها حضور مقتدرانه دارند؛ ولی با وجود این، نیرو‌های مسلح کشورمان صبر انقلابی هم دارند که این نشان از قدرت تدبیر و فرماندهی آن‌هاست.

انتهای پیام/ 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار