کد خبر: ۸۸۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
گروه استان‌ها- مدیرکل محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه گرد و غبار سبب شده تا هوای اکثر شهرها‌ی لرستان در شرایط بحرانی قرار گیرند گفت: امروز تمامی مراکز اداری و بانک‌ها به جزو مراکز درمانی و خدمات‌رسان و نظامی و انتظامی تعطیل شده‌اند.
گرد و غبار لرستان را به تعطیلی کشاند/ اکثر شهرها‌ی استان در شرایط بحرانی

علی سالاروند در گفت‌وگو با آرانيوز در خرم‌آباددر رابطه با میزان آلودگی هوای استان لرستان اظهار داشت: از ساعت 8 صبح امروز بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه هوای اکثر شهرها‌ی لرستان در شرایط بحرانی قرار گرفته‌ است.

وی افزود: با توجه به تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان لرستان، امروز تمامی مراکز اداری و بانک‌ها به جزو مراکز درمانی و خدمات‌رسان و نظامی و انتظامی تعطیل شده‌اند.

مدیرکل محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی استان نیز به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود عنوان کرد: با توجه به‌ شدت آلودگی هوا همه مردم از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند.

 

وی تاکید کرد: با توجه به شدت آلودگی هوای استان سالمندان، کودکان و افراد دارای بیماری‌های قلبی- عروقی و تنفسی از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند همچنین تمامی افراد از انجام فعالیت‌های ورزشی در فضای اجتناب و در زمان حضور در فضای باز از ماسک استفاده کنند.

سالاروند تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون 23 روز آلوده برای استان لرستان ثبت شده است.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار