کد خبر: ۹۰۸۲۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه ۷ میلیارد تومان برای تکمیل مرکز نوآوری در این دانشگاه نیاز است، گفت: یک میلیارد تومان تاکنون به این مرکز اختصاص داده شده‌است.
تکمیل مرکز نوآوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان ۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

به گزارش آرانيوز  از خرم‌آباد، بهرام رسولیان شامگاه یکشنبه در جلسه فی‌مابین پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه علوم پزشکی این استان اظهار داشت: فضای کارگاهی و حمایت‌های پارک علم و فناوری برای رشد شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی لرستان هم‌سو با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی در صورت اخذ تأییدیه لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی احداث مرکز رشد همکار با پارک‌های علم و فناوری را در دستور کار قرار می‌دهد.معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: مرکز نوآوری در این دانشگاه طی مذاکره با معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با محوریت فناوری‌های حوزه سلامت راه‌اندازی می‌شود.

وی برآورد لازم برای تکمیل مرکز نوآوری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان را هفت میلیارد تومان دانست و بیان کرد: مبلغ یک میلیارد تومان تاکنون از محل اعتبارات معاونت در قالب اسناد خزانه به این مرکز اختصاص داده شده‌است.

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار