کد خبر: ۹۴۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳
چهاردهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه مزین به عنوان عاشقان ثارالله به منظور توزیع ۱۵۰۰ بسته کمک معیشتی به ارزش حدود یک میلیون تومان برگزار شد.
۱۵۰۰ بسته کمک معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی پرند توزیع شد

به گزارش آرانيوز از پرند، چهاردهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی و کمک‌های مومنانه مزین شده به عنوان عاشقان ثارالله به همت سپاه حیدر کرار (ع) و مشارکت شرکت عمران شهر جدید پرند صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان رباط کریم و پرند برگزار شد.

سرهنگ سید سجاد حسینی فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند در چهاردهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی کمک‌های مومنانه شهر پرند اظهار داشت: در طول 43 سال از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نعمت‌های بسیاری شامل ملت متدین ایران اسلامی شده است که ما یقین داریم بزرگترین نعمتی که شامل حال همه شده است نعمت بزرگ ولایت فقیه است و حضور ولایت فقیه و اقدامات راهبردی ولی فقیه در طول این سال ها بر کسی پوشیده نیست و از ثمرات آن طی این چند سال  اخیر که به طور ویژه محسوس است، بنیان گذاری رزمایشی تحت عنوان مواسات و همدکلی و کمک‌های مومنانه در دوران شیوع کرونا و مشکلات ایجاد شده برای عموم مردم از باب اشتغال و مشکلات اقتصادی ناشی از این مسله بوده است.

وی افزود: خدا را شکر با گذشت حدود 4 سال از برگزاری رزمایش و کمک‌های مومنانه، این حرکت به یک جریان فرهنگی که مورد مطالبه و تاکید است، تبدیل شده است و نسبت به این رزمایش در شهر پرند اتحاد و همدلی خوبی بین مسئولان و ادارات برقرار است.

فرمانده سپاه حیدر کرار (ع) شهر پرند بیان کرد: در این مرحله بالغ بر 1500 بسته کمک معیشتی به ارزش حدود یک میلیون تومان که در کل با بودجه‌ای بالغ بر یک میلیارد تومان اقلامی تهیه شده است که امروز طی کاروان اعزامی رزمایش مواسات و همدلی کمک‌های مومنانه خدمت افراد کم برخوردار و آسیب دیده در شرایط کرونا و نیازمند تقدیم می‌شود.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: به امید خدا در ایام بازگشایی مدارس نیز یک مرحله دیگر از کمک‌ها مومنانه در شهر پرند صورت خواهد گرفتو همانطور که مطلع هستید به علت ساخت و تحویل مسکن مهر و اینکه شهر پرند، پایتخت مسکن مهر کشور است و قشر ضعیفی از جامعه در این فازها ساکن هستند باید نسبت به برگزاری رزمایش‌های مختلف و متعدد در این شهر برنامه‌ریزی و اقداماتی داشته باشیم تا بتوانیم کمک حال این عزیزان در شرایط اقتصادی کنونی باشیم و جا دارد از امام جمعه شهر پرند تقدیر ویژه‌ای کنم که در طول این 4 ماه که بنده عهده‌دار خدمتگزاری در سپاه پرند هستم، شاهد این بودم که امام جمعه چگونه همدلی را بین مسئولان شهر پرند تقویت کردند.

کمک‌های مومنانه در شرایط اقتصادی فعلی بارقه امیدی در زندگی مردم است

امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم در ادامه این مراسم اظهار داشت: با توجه به نزدیکی سال تحصیلی جدید بسیاری از مردم دغدغه تامین مایحتاج تحصیلی فرزندانشان خواهند بود بنابراین همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این مراحل سخت همانند مراحل سخت دیگر عبور کنیم.

وی با اشاره به مشارکت شهرک صنعتی پرند افزود: ما و مسئولان شهرک‌های صنعتی به دنبال یک دستورالعملی هستیم که پس از تدوین بر مبنای آن بتوان، همانطور که شهرک‌های صنعتی که از مزایای شهری بهره‌مند هستند به طبع آن برای خودشان به نوعی در شهر کمک و همدلی و مشارکت کنند.

فرماندار شهرستان رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همواره در راه خیر و کمک به مردم ثابت قدم باشیم، چرا که در فرمایشات امام حسین(ع) آمده است؛ این نعمات ازبین نمی‌رود و اگر ما از این نعمات استفاده نکنیم توفیق آن از ما سلب و به دیگری داده خواهد شد.

 

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار