کد خبر: ۱۰۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
سخنگوی دولت:
بهادری جهرمی گفت: امروز در هیئت دولت لایحه پیشنهادی قوه قضائیه درباره عفاف و حجاب مورد بررسی و موافقت قرار گرفت و به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

دولت با ارسال لایحه پیشنهادی قوه قضائیه درباره حجاب به مجلس موافقت کردبه گزارش آرانیوز، «علی بهادری جهرمی» سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت (۲۷ اردیبهشت) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در هیئت دولت لایحه پیشنهادی قوه قضائیه درباره عفاف و حجاب مورد بررسی و موافقت قرار گرفت و به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.

بهادری جهرمی افزود: این لایحه با قید دو فوریت تقدیم مجلس خواهد شد تا در آن جا هم با سرعت مورد رسیدگی قرار بگیرد. نظرات کارشناسی در کمیسیون تخصصی دولت پیرامون این لایحه ارائه شده که به پیوست تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

سخنگوی دولت در ادامه گفت: یکی از مهم‌ترین پروژه‌هایی که به زودی کلید می‌خورد فاز اول پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهاست. سه میلیون خانوار تحت پوشش قرار می‌گیرند و ۱۰۰ شهر خدمات‌دهی می‌شود و تا پایان سال، هشت تا ۱۰ میلیون خانوار تحت پوشش قرار می‌گیرند. توسعه شبکه فیبرنوری زیرساخت توسعه کشور در چند دهه آینده است و با کاری که انجام می‌دهیم ظرفیت ارتباطات ثابت کشور را به نحو قبل ملاحظه‌ای بالا می‌بریم.

انتهای پیام/ 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار