نقش دانش‌بنیان‌ها در آینده صنعت و اقتصاد تقویت شود
امام جمعه میبد بر تقویت حرکت دانش‌بنیانی در صنعت و مشارکت نخبگان تأکید کرد و گفت: لازم است که نقش دانش‌بنیان‌ها در آینده صنعت و اقتصاد تقویت شود.
صدور ۲ ماهه ۱۴۲ جواز تأسیس صنعتی در یزد ‌
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: طی دو ماه نخست سال جاری، ۱۴۲ جواز تأسیس واحدهای صنعتی در استان یزد صادر شده است.
۴۰۰ دستگاه مینی‌بوس فرسوده، نفس میبد تاریخی را بریده است
رئیس شورای اسلامی میبد از فرسودگی شدید ناوگان حمل و نقل این شهرستان و تأثیر آن بر افزایش هزینه‌ها، آلودگی هوا و ایجاد مشکلات محیط زیستی خبر داد.
هوشمندسازی کنتور‌های آب؛ گامی اساسی برای مدیریت منابع
معاون برنامه‌ریزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه هوشمندسازی کنتورهای آب، این اقدام را گامی اساسی برای مدیریت منابع آب کشور دانست.
صعود چادرملو و امیدواری برای آینده‌ فوتبال یزد
صعود چادرملو به لیگ برتر سبب شد استان یزد پس از ۱۹ سال دوباره نماینده‌ای در بالاترین سطح فوتبال ایران داشته باشد؛ اتفاقی که جز با تلاش، همدلی و کوشش به دست نمی‌آمد.
یزد میزبان نخستین جشنواره فیلم کوتاه زندگی شد
نخستین جشنواره فیلم کوتاه زندگی با محورهای مرتبط با جوانی جمعیت و خانواده ۲۵ تا ۲۷ خرداد در یزد برگزار می‌شود.
دیدار فرماندار یزد با جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس
فرماندار یزد با جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و تسلیت شهادت رییس جمهور و شهدای خدمت دیدار کرد.
پیام تسلیت شهردار گیومری به شهردار یزد
شهردار گیومری ارمنستان شهادت جانسوز شهید جمهور آیت الله شهید رئیسی، امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه و دیگر همراهانشان را به شهردار یزد تسلیت گفت.
شهید رئیسی تا لحظه آخر به وظیفه خود عمل کرد
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه همه ما باید راه شهید رئیسی را ادامه دهیم، گفت: آیت‌الله شهید رئیسی تا لحظه آخر به وظیفه خود عمل کرد.
زیرساخت‌های یزد برای مقابله با سیل احتمالی تکمیل شده است
شهردار شهر جهانی یزد با اشاره به کمبود شدید امکانات برای مقابله با سیل یزد در سال ۱۴۰۱ گفت: پس از آن سیل، زیرساخت‌های یزد برای مقابله با سیل‌های احتمالی تکمیل و تقویت شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار