12:40 - 1403/03/27

برگزاری مجمع عمومی منتهی به سال مالی ۱۴۰۲ فولاد سنگان

تشکیل مجمع عمومی سالیانه از مهمترین مواردی است که در پایان هر سال برای بررسی صورت های مالی و ارزیابی شرکت توسط حسابرسان و ارائه گزارش به سهامداران برگزار می گردد. نتیجه یک سال برنامه ریزی و اقدام توسط تیم مدیریتی به سهامدار راهی برای مشارکت و هماهنگی بیشتر است. در همین راستا مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه ۱۴۰۲ در ۲۳خرداد با حضور سهامداران شرکت، هیئت مدیره، معاونین و مدیران فولاد سنگان برگزار شد.
10:23 - 1403/03/26

حماسه رکورد شکنی فولادسنگان، بدون توقف

تلاشگران شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در ادامه روند پرافتخارشان در سال جهش تولید با مشارکت مردم، موفق به کسب رکوردی دیگر در تولید روزانه گندله شدند.
14:13 - 1403/03/24

چه شد که فولاد اکسین برترین فولادساز خوزستانی در سال ۱۴۰۲ شد؟

شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان پیشتاز رشد تولید در میان شرکت های فولادی خوزستان و با رشد تولید ۱۵ درصدی توانست به عنوان برترین فولادساز خوزستانی در سال ۱۴۰۲ نقشی بسیار تاثیرگذار را در زمینه تحقق این هدف در میان همه شرکت‌های فولادی کشور داشته باشد
14:12 - 1403/03/24

جلسه آغاز پروژه فرهنگ سازمانی در فولاد اکسین برگزار شد

فرهنگ سازمانی هر کسب‌وکاری، خواه عمداً طراحی شده باشد یا به طور تصادفی شکل گرفته باشد، یکی از اصول مأموریت و ارزش‌های یک شرکت موفق می باشد.
14:09 - 1403/03/24

پای تولیدات دانش بنیان به فولاد اکسین باز شد

-شرکت فولاد اکسین که تولید کننده فولاد‌های خاص و ورق‌های کاربردی است حالا توانست برای محصول جدید خود نشان دانش بنیان را از سازمان ملی استاندارد ایران دریافت کند. این موضوع علاوه بر افزایش توان فنی و کیفی می‌تواند محصولی با قیمت تمام شده کمتری را راهی بازار کند که استراتژی‌ای موفق در بحث بازاریابی آن خواهد بود.
13:09 - 1403/03/24
شهید جمهور کشورمان حجت الاسلام رییسی : “حمایت از تولید و رفع موانع و مشکلات تولیدکنندگان به عنوان یکی از مسائل مهم و اولویت دار دولت است”

در پایان اردیبهشت ۱۴۰۳؛ تلاش غیورمردان جبهه صنعت افتخار دیگری در شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری با ثبت رکورد ماهانه تولید رقم خورد.

رکورد تولید ورق گالوانیزه در اردیبهشت به رقم 33 هزار و ۵۵۰ تن رسید
12:22 - 1403/03/23

سرمایه‌گذاری هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای احداث بزرگ‌ترین گمرگ اختصاصی کشور

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه در طرح توسعه گمرک اختصاصی خود یک هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.
12:08 - 1403/03/23

استفاده از انرژی های تجدیدپذیر باید در دستور کار فولاد خوزستان قرار گیرد

چهارمین جلسه کمیته راهبری با حضور امین ابراهیمی مدیرعامل، محمد نیکوکار قائم‌مقام مدیرعامل در امور بهره برداری و توسعه، مشاوران مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران گروه فولاد خوزستان روز سه‌شنبه ۲۲ خردادماه ۱۴۰۳ در سالن همایش شهدای مدافع حرم استان واقع در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان برگزار شد.
15:17 - 1403/03/21

آمارهای جدید از رشد فولاد سنگان در سال ۱۴۰۳/گام موثر جهادگران فولاد سنگان در تحقق رشد تولید مطابق شعار سال

شرکت فولاد سنگان در سال 1403 تلاش کرد تا توسعه را با سرعت بالایی اجرایی کند.
12:28 - 1403/03/19

خریدهای خطرپذیر باعث شده چرخه تکنولوژی در فولاد مبارکه با سرعت بیشتری حرکت کند

معاون خرید فولاد مبارکه گفت: خریدهای خطرپذیر باعث شده چرخه تکنولوژی در فولاد مبارکه با سرعت بیشتری حرکت کند.
12:24 - 1403/03/19

تجدید میثاق فولاد مردان اکسین با امام راحل؛ از جهش تولید تا پای کار انقلاب

جمعی از کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان برای تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) راهی حرم مطهر امام انقلاب شدند
11:26 - 1403/03/19

حفظ تنوع زیست‌محیطی گونه‌های گیاهی و جانوری استان اصفهان و منطقه از اولویت‌های فولاد مبارکه است

علیرضا کاظمی، معاون سرمایه‌های انسانی و سازماندهی و محمدجواد براتی، مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه با حضور در واحد محیط زیست این شرکت، روز جهانی محیط زیست را به کارکنان این واحد تبریک گفته و با آنان دیدار و گفت‌وگو کردند.
11:23 - 1403/03/19

فولاد خوزستان با تمرکز بر کنترل غبار، ۲۶ پروژه زیست محیطی با برآورد هزینه بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد ریال در دست اجرا دارد

کریم سرخی مدیر محیط زیست شرکت فولاد خوزستان از اجرای ۲۶ پروژه زیست محیطی با برآورد هزینه بالغ بر ۲۰ هزار میلیارد ریال با تمرکز بر کنترل غبار در فولاد خوزستان خبر داد که مهم ترین آن ها پروژه ویندفنسینگ واحد انباشت و برداشت با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد، به‌عنوان به روز ترین فناوری کنترل بادبردگی و کاهش غبار است
پربازدیدها
آخرین اخبار