طرح‌های چهارمحال و بختیاری همگام با سند آمایش اجرا می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح‌های استان همگام با سند آمایش اجرا می‌شود، به طور مثال شهرستان خانمیرزا قطب گلخانه استان است و باید روی ظرفیت‌های خود شهرستان سرمایه‌گذاری کرد.
صادرات ۱۳۶ هزار تن تخم‌ مرغ از کشور در سال ۱۴۰۲
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۳۶ هزار تن تخم‌مرغ از کشور صادر شد که بخش زیادی از نیاز کشورهای همسایه تأمین شد.
شعار و روز شمار هفته سلامت مردان اعلام شد
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: امسال هفته سلامت مردان با شعار " مردان سالم، ایران قدرتمند و جوان "‌ گرامی داشته می شود.
۵۵ سیستم پردازش زباله در کشور ایجاد می‌شود
معاون دفتر پسماند سازمان محیط‌ زیست کشور با بیان اینکه حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد پسماند تولیدی در کشور ارزشمند است، گفت: مقرر شده است تا ۵۵ سیستم پردازش زباله در کشور توسط وزارت کشور ایجاد شود.
مکان استانداردی برای دفن پسماند در چهارمحال و بختیاری نیست
مدیرکل  حفاظت از محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در این استان یک نقطه استاندارد برای دفن پسماند وجود ندارد، مسئله مدیریت پسماند باید در اولویت قرار گیرد.
برگزاری سوگواره عاشورایی درچهارمحال و بختیاری
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: هفدهمین دوره سوگواره عاشورایی استان با تکیه بر آیین‌های تعزیه‌خوانی با حضور ۱۰ گروه در دهه اول ماه صفر در شهرکرد برگزار می‌شود
برگزاری یادواره شهدای مبارزه با موادمخدر چهارمحال‌وبختیاری
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از برگزاری یادواره شهدای مبارزه با مواد مخدر استان برای نخستین‌ بار خبر داد.
اجرای ۶۸ طرح صنعتی در شهرستان سامان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری از اجرای ۶۸ طرح صنعتی در شهرستان سامان خبر داد.
قرعه کشی واگذاری ۲۱۴ قطعه زمین نهضت ملی مسکن درشهرستان  بروجن
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان بروجن از قرعه کشی واگذاری ۲۱۴ قطعه زمین طرح نهضت ملی مسکن در ۳ شهر این شهرستان خبر داد.
مراکز ورزشی جامعه ایثارگران چهارمحال و بختیاری توسعه یابد
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه مراکز ورزشی برای سلامت جامعه ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا در دستور کار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گیرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار