هزینه ۵۵هزار تومانی صدور گواهی مالکیت در سامانه ثبت اسناد
هزینه صدور گواهی مالکیت ملک در سامانه جدید ثبت اسناد، ۵۵هزار تومان است. طبق اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از هفته آینده صدور اسناد فیزیکی مالکیت متوقف می‌شود و تمام اسناد مالکیت به صورت فیزیکی صادر خواهد شد.
باران ‌تا ۳ روز آینده کردستان را در بر می‌گیرد
مدیرکل هواشناسی کردستان از بارش باران، رعد و برق و کاهش کیفیت هوا ناشی از گرد و خاک در طول سه روز آینده در استان خبر داد.
حفاظت کمی و کیفی از منابع آب، یک مسأله فرابخشی است
عمده فاضلاب‌های ورودی به سد قشلاق و سایر سدهای استان در مسیر رودخانه براثر فعل و انفعالات شیمیایی و تابش آفتاب خودپالایش شده و در تصفیه خانه نیز تصفیه می‌گردد.
سهم ناچیز کردستان از سهمیه جذب معلولان در دستگاه‌ها!
چهار هزار و ۳۳۶ نفر از افراد دارای معلولیت، در دستگاه‌های اجرایی کشور جذب می‌شوند که از این تعداد سهم کردستان ناچیز و تنها ۹۷ نفر از آنان مربوط به این استان است!
افزایش ۹ درصدی بارش‌ها در کردستان
بررسی داده‌های سازمان هواشناسی نشان می‌دهد میزان بارش‌ها در استان کردستان از ابتدای سال آبی جاری تا ۱۳ خرداد در مقایسه با دوره بلندمدت ۹ درصد افزایش یافته است.
۴ هزار کردستانی به حرم مطهر امام(ره) اعزام شدند
معاون هماهنگ‌کننده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از اعزام ۴ هزار کردستانی برای حضور زائران در حرم مطهر امام خمینی(ره) خبر داد.
با شهادت آیت الله رئیسی کاخ‌های ستم به عظمت او تعظیم کرد
امام جمعه اهل سنت شهرستان کامیاران:
با شهادت آیت الله رئیسی کاخ‌های ستم به عظمت او تعظیم کرد گفت:با شهادت آیت الله رئیسی کاخ‌های ستم به عظمت او تعظیم کرد در مقابل این همه بدرقه باشکوهی که از او شد، سکوت کردند و در تعجب فرو رفتند.
بیش از ۱۰۰۰هزار نیروی شهرداری سنندج چشم‌انتظار تعیین وضعیت
بیش از ۱۰۰۰هزار نفر نیروی حجمی و قراردادی شهرداری سنندج چشم‌انتظار تعیین وضعیت کاری خود هستند.
ضرورت احیای زمین‌های ورزشی در سطح محلات
رئیس کمیسیون ورزش و سلامت همگانی شورای شهر،نسبت به مغفول ماندن ورزش در این شهر و ضرورت احیای زمین‌های ورزشی در سطح محلات انتقاد کرد.
ساخت پروژه ۱۱۹۷ واحدی نهضت ملی کیان ۲ سقز۲۷ درصد پیشرفت دارد 
سرپرست معاونت مسکن وساختمان اداره کل راه وشهرسازی کردستان گفت: اجرای پروژه هزار و۱۹۷ واحدی نهضت ملی مسکن سقز از پیشرفت ۲۷درصدی در ساخت و۴۰ درصد در آماده سازی برخوردار است.
پربازدیدها
آخرین اخبار