چیزی که دنیای کفر را نگران کرده ظهور و بروز خط ولایت و امامت است
امام جمعه موقت اهواز:
حجت‌الاسلام حاجتی گفت: افرادی که دستی بر آتش دارند می‌گویند امام خمینی سیاستمدار، فرمانده، جامعه شناس، فیلسوف و مربی است و این‌ها مبالغه نیست چرا که برای همه این موضوعات مطلب وجود دارد.
اقتدار نیروهای مسلح باید روز به روز تقویت شود
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان:
سردار شاهوارپور گفت: قوام هر کشوری به نیروهای مسلح آن کشور است و رفع تهدیدات داخلی و خارجی نیز نیازمند اقتدار پایداری بوده که باید روز به روز تقویت شود.
اقتدار ایران اسلامی در جهان با اقدام اخیر سپاه تثبیت شد
نماینده ولی فقیه در خوزستان:
حجت‌الاسلام موسوی‌فرد گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در تلاش است تا با تجزیه کشور‌های بزرگ جهان اسلام بتواند به راحتی آنها را کنترل کند و تنها ایران بود که مقابل این اقدام ایستاد.
«وتو» قانونی برای دفاع از توحش پشت نقاب حقوق بشر
یادداشت/ هوشنگ نوبخت
امروزه که خیلی‌ها در شعار و به ظاهر دنبال ایجاد و تشکیل یک دهکده جهانی برای رسیدن به یک زندگی همسطح در همه نقاط هستند، دقیقا همان‌ها با داشتن حق وتو در عرصه بین‌الملل، بنیانگذار و موسس بی عدالتی، ظلم و نابرابری در جلسات سطح اول دنیا شده‌اند.
هرگونه قدرت‌نمایی و اخلال در نظم عمومی جرم و با آن برخورد می‌شود
رئیس‌کل دادگستری خوزستان:
دهقانی گفت: با کسانی که به هر نحوی امنیت مردم و شهروندان در استان را به خطر بیندازند، از سوی دستگاه قضایی برابر قانون برخورد قاطعانه صورت می‌گیرد.
امروز روحیه جهاد و شهادت میان ارتشیان موج می‌زند
در پیام استاندار خوزستان آمده است؛
حسینی محراب گفت: در شرایطی که عده‌ای خواهان انحلال ارتش بودند امام‌خمینی (ره) به عنوان بزرگ‌ترین حامی ارتش، پای به میدان نهاد و طی پیامی ضرورت حفظ ارتش را اعلام و در جهت انسجام و یکپارچگی ارتش، روز ۲۹ فروردین را روز ارتش نامگذاری کردند.
مسابقات قرآن نخبگان دانش‌آموزی خوزستان برگزار می‌شود
نوزدهمین دوره مرحله نخبگان جشنواره قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان استان خوزستان روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت‌ماه به میزبانی ناحیه ۲ اهواز برگزار می‌شود. 
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین مشخص شد
به پیشنهاد نماینده ویژه رییس جمهور؛یعقوب محمودیان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قصرشیرین شد
صدور ۲۰۰ هزار جلد سند برای خانه‌های روستایی در خوزستان
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خوزستان با اشاره به صدور ۲۰۰ هزار جلد سند برای خانه‌های روستایی استان طی سال گذشته گفت: تسهیلات ارزان با سود چهار درصد برای مقاوم‌سازی خانه‌های روستایی پرداخت می‌شود و روستاییان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.
برگزاری ۹ ویژه برنامه به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی در خوزستان
مدیر حوزه هنری خوزستان خبر داد؛
گهرویی گفت: از جمله برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در خوزستان مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و غبار روبی مزار شهیدان گرانقدر است.
پربازدیدها
آخرین اخبار