خرابی سیستم سرمایشی بیمارستان قشم و فریاد دادخواهی بیماران
متاسفانه این روزها بیماران بستری در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم و همراهان آنها، علاوه و بر درد و غم بیماری، با گرمای شدید هوا و خرابی سیستم خنک کننده بیمارستان نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.
مزایده فروش ۲۸۸ خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در هرمزگان
رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش ۲۸۸ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در پرونده های مواد مخدر این استان خبر داد.
صدور مجوز واردات خودرو در کیش چقدر زمان می‌برد؟
این روزها بحث‌های بسیاری در خصوص طولانی بودن زمان صدور مجوز واردات خودرو در کیش و انحصاری بودن آن در محافل مختلف عنوان می‌شود، در حالی که تنها ۴۸ ساعت زمان مورد نیاز برای صدور این مجوز است.
رشد ۴.۳ درصدی تولید در فولاد هرمزگان
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: در بهار امسال با رکوردشکنی‌های متعدد در فروردین و اردیبهشت‌ماه، موفق به رشد ۴.۳ درصدی تولید در فولاد هرمزگان شدیم؛ اما تداوم این وضعیت نیازمند کاهش محدودیت‌ها و تأمین به‌موقع انرژی است.
هدفگذاری منطقه آزاد کیش برای همکاری با سرمایه گذاران در جهت تقویت برند کیش و کسب درآمد
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش از تغییر دیدگاه وکارکردهای این شرکت در مسیر همکاری با سرمایه گذاران ، تقویت برند کیش وکسب درآمد پایدار خبر داد.
استقبال مردم از احداث پل پیامبر اعظم بندرعباس
آیین رونمایی کتاب تاریخچه آب هرمزگان و تجلیل از شهرداران بندرعباس با حضور مدیران شهرداری بندرعباس و شهرداران اسبق بندرعباس برگزار شد. طی این مراسم شهردار بندرعباس به تشریح عملکرد یک ساله شهرداری بندرعباس پرداخت.
نصب پرچم یاحسین از میناب هرمزگان تا مرز شلمچه
به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، موکب پرچم زنی خادمان عاشورایی استان‌های خوزستان و بوشهر با حضور در شهرستان میناب کار نصب پرچم یاحسین را آغاز کرد.
خط منظم دریایی قشم به لارک راه‌اندازی شد
فرماندار شهرستان قشم از راه‌اندازی خط منظم دریایی قشم به لارک خبر داد و گفت: شناور اختصاص داده شده به این مسیر از امروز کار خود را آغاز کرد.
نام نویسی پیاده روی اربعین در هرمزگان از فردا آغاز می‌شود
جانشین مدیر حج و زیارت هرمزگان گفت: نام نویسی پیاده روی اربعین حسینی از فردا؛ یکشنبه همزمان با نخستین روز ماه محرم آغاز می‌شود.
شهادتگاه پرواز ۶۵۵ در خلیج‌فارس گلباران شد
شهادتگاه مسافران پرواز ۶۵۵ در خلیج‌فارس که مورد اصابت موشک آمریکایی ها در سال 67 قرار گرفت و به شهادت 290 مسافر و خدمه این پرواز منجر شد، امروز با حضور خانواده ها و جمعی از مسؤولان استانی گلباران شد.
آخرین اخبار