️آتش نشانان بندرعباس به مناطق سیل زده شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند
رئیس سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از اعزام یک گروه آتش‌نشان برای امدادرسانی به هموطنان مناطق سیل زده کنارک خبر داد.
۲۵ هزار دستگاه نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های هرمزگان به فروش رفت
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: ۲۵ هزار دستگاه نقلیه به ارزش ۳۸۰ میلیارد ریال سال گذشته در حوزه ساماندهی پارکینگ‌های استان به نفع دولت به فروش رفت.
کشف ۷۸ هزار لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از توقیف ۲دستگاه کامیون تانکر و۸ دستگاه نیسان با ۷۸هزار لیتر سوخت قاچاق در استان خبر داد.
واگذاری ۱۰۳۹ واحد مسکن کمیته امداد ‌در استان هرمزگان
مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: هزار و ۳۹ واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان تحویل شد.
تخلف یک هتل مشهور در بندرعباس
مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان گفت: در گشت مشترک ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز رئیس شعبه تعزیرات حکومتی، بازرسان ادارات کل صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری و مرکز بهداشت، با مشاهده تخلفات یک هتل مشهور در بندرعباس، پرونده تشکیل دادند و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.
بیش از ۷ میلیارد ریال صنایع دستی در هرمزگان فروخته شد
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: در تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ بیش از ۷ میلیارد و ۳۹۱ میلیون ریال صنایع دستی بانوان هنرمند هرمزگان فروخته شد.
ثبت بیش از ۳ میلیون سفر دریایی در هرمزگان
رییس کمیته طرح تسهیل سفرهای نوروزی ۱۴۰۳ در هرمزگان، شمار سفرهای دریایی در این استان از ابتدای آغاز طرح تا پایان روز جمعه ۱۰ فروردین‌ماه جاری را ۳ میلیون و ۴۷۱ هزار و ۸۸۰ نفر مسافر و گردشگر اعلام کرد.
پذیرش مسافران نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان به ۱۲ هزار و ۹۸۷ نفر رسید
رییس تعاون آموزش و پرورش هرمزگان گفت: از ابتدای سفرهای نوروزی (۲۷ اسفند) تا پایان روز دوم فروردین سال‌جاری، ۱۲ هزار و ۹۸۷ نفر در قالب ۲ هزار و ۴۱۸ خانوار در ستاد اسکان فرهنگیان سراسر استان پذیرش شده اند.
افزایش ۵۰ درصدی تولید آب در قشم
مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت تولید آب در این جزیره خبر داد.
عرضه مستقیم ماهی در بازار صادقیه بندرعباس
مدیرکل شیلات هرمزگان از عرضه مستقیم ماهی در راستای تنظیم بازار از ۲۷اسفند ماه جاری با همکاری اتحادیه تعاونی‌های صیادی استان و تعاونی های صیادی هرمزگان خبر داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار