شهروندان زاهدانی مخزن ذخیره آب تهیه کنند
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان ضمن تشریح اقدامات انجام شده و در دست اجرا برای تامین آب شهر زاهدان، از شهروندان خواست با توجه به محدودیت منابع آبی مخزن ذخیره آب تهیه کنند.
اختصاص ۱۰۰۰ تن قیر رایگان برای آسفالت معابر بازآفرینی شهری زاهدان
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۹۴۷ تن قیر رایگان از سال گذشته تاکنون به منظور آسفالت معابر محلات هدف بازآفرینی شهری به شهرداری زاهدان اختصاص یافته است.
کشف ۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و ناکامی قاچاقچیان در انتقال آن در سطح استان، خبر داد.
بازدید شبانه وزیر نیرو از طرح فوری و اضطراری تأمین آب شرب ‌زهک
وزیر نیرو در ادامه برنامه‌های بازدید از طرح‌های آبرسانی استان سیستان و بلوچستان، شب گذشته از طرح فوری و اضطراری تأمین آب شرب شهرستان زهک بازدید کرد.
تاخیر در پرواز زاهدان ـ مشهد در پی مه‌گرفتگی
پرواز ساعت ۱۸:۳۰ هواپیمایی آسمان از زاهدان به مقصد مشهد به علت مه‌گرفتگی و کاهش شعاع دید در فرودگاه مشهد با تاخیر مواجه شد.
پایان لیگ تکواندو بانوان و بوکس نوجوانان سیستان و بلوچستان با معرفی نفرات برتر
لیگ تکواندو بانوان و مسابقات بوکس نوجوانان استان سیستان و بلوچستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
انهدام باند سارقان مسلح در عملیات ویژه پلیس ایرانشهر
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند سارقان مسلح تلفن همراه در عملیات ویژه ماموران پلیس آگاهی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.
تقاضای ‌۱۶ میلیارد دلار ‌سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷۲۰ هزار میلیارد تومان معادل ۱۶ میلیارد دلار تقاضا برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ثبت شده است.
تصادف پژو پارس با شتر ۴ کشته و زخمی برجای گذاشت
مسئول امداد و نجات هلال احمر ایرانشهر از کشته و زخمی شدن چهار نفر از سرنشینان خودرو پژو پارس بر اثر برخورد با شتر در مسیر دلگان به ایرانشهر خبر داد.
تحویل ۳۴ ظرف سفالی متعلق به هزاره سوم قبل از میلاد به میراث فرهنگی دلگان
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دلگان از تحویل ۳۴ عدد ظرف سفالی تاریخی به این اداره با ریش‌سفیدی بزرگان منطقه خبر داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار