قاچاقچی دارو در رشت ۲۴۰ میلیون محکوم شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به کشف داروی قاچاق در رشت گفت: شعبه علاوه بر ضبط داروهای قاچاق، متهم را به پرداخت ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
۱۰۰ معتاد متجاهر و قاچاقچی رودسر دستگیر شدند
به گفته فرمانده انتظامی رودسر، در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان رودسر، ۶۳ معتاد متجاهر و ۳۷ قاچاقچی و خرده‌فروش موادمخدر، جمع‌آوری و دستگیر شدند.
انهدام باند حرفه‌ای که در گیلان پرونده قضایی مختومه می‌کردند
حفاظت اطلاعات و قاضی اجرای احکام کیفری شهرستان لنگرود در استان گیلان در بررسی پرونده‌های اجرای احکام کیفری با موضوع مهمی در مورد چند پرونده برخورد می‌کنند.
برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در گلزار شهدای آستانه اشرفیه
مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حرم مطهر گلزار شهدای شهرستان آستانه اشرفیه برگزار می‌شود.
سوگواره ادبی «روز وداع یاران» در رشت برگزار می‌شود 
به همت محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی و همزمان با سراسر کشور سوگواره ادبی «روز وداع یاران» با هدف گرامیداشت شهدای خدمت در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار می‌شود.
وزیر کشور: شهید رئیسی بر حمایت از
وزیر کشور گفت: برنج و چای هم از موضوعات مهم استان گیلانو دغدغه جدی رئیس جمهور شهید برای حل مسائل مربوطه و مورد تاکید وی بود که حمایت شود.
قطع آب ورودی به کانال‌های آبیاری شبکه سفیدرود
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گیلان از قطع آب ورودی به کانال‌های آبیاری شبکه سفیدرود در پی بارش های اخیر از امروز خبر داد.
حمایت گیلانی‌ها از طرح نور با شعار
جمع کثیری از بانوان و مردم قدرشناس گیلان با حضور در اجتماع بزرگ حمایت از مجریان طرح نور «عفاف و حجاب» در میدان شهدای ذهاب (شهرداری) رشت و با فریاد «‌خداقوت سردارِ انقلابی» حمایت خود را از این طرح اعلام کردند.
نیرو‌های مسلح با جانفشانی خویش حافظ آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند 
استاندار گیلان در مراسم گرامیداشت امیران ارتش:
«عباسی» با اشاره به نقش نیرو‌های مسلح کشور در حفظ آرمان‌های امام خمینی (ره) در طول ۴۵ سال گذشته گفت: با جانفشانی نیرو‌های مسلح حتی یک متر از خاک کشورمان جدا نشد و آرمان‌های معمار کبیر انقلاب را در کشور حفظ کردند.
«چشم و گوش قلم شده بیدار، سحر انقلاب؛ یعنی این»
سروده «نجمه پورملکی» به‌مناسبت روز «هنر انقلاب اسلامی»؛
«چشم و گوش قلم شده بیدار، سحر انقلاب؛ یعنی این» تازه‌ترین سروده «نجمه پورملکی» که به‌مناسبت روز «هنر انقلاب اسلامی» منتشر شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار