کریدور‌های اربعینی استان فارس ایمن‌سازی می‌شوند
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس از ایمن سازی کریدور‌های ارتباطی این استان که منتهی به استان خوزستان می‌شود برای میزبانی از زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خبر داد.
تشویق مشترکانی که ۱۵ درصد در مصرف برق صرفه‌جویی کنند
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: مشترکان صنعت برق اگر تابستان امسال ۱۵ درصد در مصرف برق خود صرفه‌جویی کنند، مشمول دریافت جوایزی ارزشمند خواهند شد.
محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در شیراز
رئیس پلیس راهور استان فارس محدودیت‌های ترافیکی روز‌های تاسوعا و عاشورای حسینی در شهر شیراز را اعلام کرد.
تامین زمین جهت ساخت زائرسرای احمدبن موسی (ع) در کربلا
مدیر اجرایی موکب حضرت احمدبن موسی (ع) از تهیه و تامین زمین جهت ساخت و ساز زائرسرای حضرت احمدبن موسی (ع) در کربلای معلی خبر داد.
۱۱۷۵ مدرسه در شیراز تحت پوشش سرویس مدارس قرار می‌گیرند
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز اعلام کرد: ۱۱۷۵ مدرسه در این کلانشهر تحت پوشش سرویس مدارس قرار می‌گیرند.
استفاده از ظرفیت تجاری روسیه نیازمند برنامه‌ریزی است
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس گفت: گسترش و استفاده از ظرفیت‌های تجاری کشور روسیه نیازمند یک برنامه ریزی منسجم و منظم است.
رگبارهای تابستانی مناطق شرقی و جنوبی فارس را در بر می‌گیرد
مدیرکل هواشناسی فارس از صدور هشدار زرد هواشناسی در مناطق شرقی، جنوبی و مرکزی استان خبر داد و گفت: بارش‌های رگباری تابستانی از بعدازظهر امروز در استان آغاز می‌شود.
لازمه انتخابات پیش رو بصیرت و هوشیاری مردم است
فرمانده سپاه فجر فارس:
سردار «بوعلی» گفت: بصیرت و هوشیاری مردم لازمه انتخابات جمعه ۱۵ تیرماه است.
قربانی: فاصله ایمنی بین محل کنسرت و تخت جمشید رعایت شده است
علیرضا قربانی در کنسرت تخت جمشید گفت: به‌دور از تعارف و اغراق، وظیفه و دغدغه تک‌تک ماست که لحظه‌به‌لحظه به فکر حفاظت و پاسداری از این مکان تاریخی و حفظ ایمنی آن باشیم، برای همین نکات ایمنی از جمله رعایت فاصله بین محل اجرا و بنا رعایت شده است.
در انتخابات منویات رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار دهیم
امام جمعه شیراز گفت: جمعه پیش‌رو دوباره زمان امتحان است؛ در انتخابات باید منویات رهبر معظم انقلاب را مدنظر قرار دهیم که شامل عقیده به مبانی نظام جمهوری اسلامی و مبانی توحید تا نبوت، امامت، عدل و معاد است.
آخرین اخبار