جهادگران گروه‌های جهادی فارس پای کار انتخابات هستند
مجمع جهادگران فارس با صدور بیانیه‌ای عموم مردم ولایتمدار ایران اسلامی و جهادگران گروه‌های جهادی استان پهناور فارس را به حضور پرشور در انتخابات اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.
دانش آموزان نقش مهمی در فضای انتخاباتی کشور دارند
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز:
سرهنگ پاسدار «احمدی جابری» گفت: دانش آموزان برای ترغیب دیگران در انتخابات ۱۱ اسفند ماه نقشی مهم دارند.
داوطلب مجلس خبرگان در فارس: مردم نامزد‌های تحول‌خواه و تمدن‌نگر را انتخاب کنند
داوطلب ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان فارس با بیان اینکه نیاز مبرم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب، تحول است گفت: تحقق این تحول تاریخی زمانبر است و استقامت چند نسل را در این مسیر می‌طلبد.
موافقت شورای شهر شیراز با بودجه ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری شیراز
بودجه ۳۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومانی شهرداری شیراز برای سال آینده، در یکصد و چهل و هفتمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز به تصویب رسید.
چراغ اولین لیست انتخاباتی در شیراز روشن شد
فهرست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی، در حوزه شیراز و زرقان، آقایان اسماعیل حسینی، ابراهیم عزیزی، جعفر قادری و سرکار خانم منصوره طاهری اعلام شد و به تأیید شورای مرکزی در تهران رسید.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس: پیروان حقیقی شهیدان در تمامی صحنه‌ها حاضر هستند
سردار «کوشکی» با تاکید بر اینکه پیروان حقیقی شهیدان در تمامی صحنه‌ها حاضر هستند، گفت: امروز رزمگاه ۱۱ اسفند ماه در مقابل ما است و باید به یاد و نام شهیدان در این میدانگاه حضور پیدا کنیم چراکه اگر در حرکت و فعالیت خود کوتاهی داشته باشیم، شهدا در قیامت ما را باز خواست خواهند کرد.
انتقال ۲ و نیم میلیارد لیتر نفت خام و میعانات گازی از منطقه فارس به استان‌های همجوار
مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس از انتقال بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۴ میلیون لیتر نفت خام و ۲۴۷ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر میعانات گازی به استان‌های همجوار در ۹ ماهه امسال خبر داد.
بیش از ۵۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر شهرستان کازرون اجرا می‌شود
سرهنگ حیاتی:
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون از اجرای بیش از ۵۰۰ عنوان برنامه طی دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
تشکیل ۲۷ کمیته برای گرامیداشت فجر انقلاب در استان فارس
رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی فارس خبر داد؛
حجت‌الاسلام «ملک مکان» با اعلام تشکیل ۲۷ کمیته برای گرامیداشت فجر انقلاب در استان فارس گفت: امسال بیش از ۱۲۰ نقطه شهری و حدود ۴ هزار نقطه روستایی این استان میزبان جشن‌ها و راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است.
قرارگاه شهید دیالمه آغاز به کار کرد
حضور حداکثری، اقتدار ملی/
قرارگاه انتخاباتی شهید دیالمه در استان فارس توسط بسیج دانشجویی این استان در راستای آگاهی‌بخشی و تقویت امید مردم نسبت به انقلاب اسلامی راه اندازی شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار