بزرگترین پرچم غدیر کشور در کرمانشاه برافراشته می‌شود
بزرگترین پرچم غدیر کشور امروز همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت در پارک شیرین شهر کرمانشاه بر افراشته می‌شود.
رؤسای ستادهای انتخاباتی استانی سریع‌تر معرفی شوند‌
رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: هیچکدام از کاندیداهای ریاست جمهوری رؤسای ستاد انتخاباتی خود در استان کرمانشاه را به صورت رسمی به ستاد انتخاباتی معرفی نکرده‌اند و درخواست می‌شود سریعتر این کار را انجام دهند.
برگزاری جلسه هیئت امنای شهدای گمنام  کرمانشاه
جلسه هیئت امنای شهدای گمنام شهرستان کرمانشاه با حضور مسئولین این شهر برگزار شد.
تکذیب خبر کودک‌ربایی در جوانرود
فرمانده انتظامی جوانرود با رد خبر کودک‌ربایی در این شهرستان، گفت: اخبار منتشره در این خصوص که در فضای مجازی انعکاس پیدا کرده، به هیچ عنوان صحت ندارد.
دستگیری عاملان تخریب دکه شهروند کرمانشاهی
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری دو عامل اصلی تخریب دکه‌ای در یکی از پارک های سطح شهر با حضور و اقدام به موقع مأموران پلیس خبر داد.
شهادت، تزریق خون است به پیکر اجتماع است
یادداشت/ محمد هادی صحرایی
شاخص شهیدان بهشتی و رجایی دهه شصت را برای دهه های امروز به بعد، جدید و بروز رسانی کردید و به فضل خدا قدرتی که تولید کردید، انقلاب اسلامی را مثل دوران پس از حاج قاسم به جلو می شتاباند و دشمنان و بدخواهان خواهند دید چگونه شهادت و اخلاص، انقلاب اسلامی ما را زنده تر می کند و شهادت، تزریق خون است به پیکر اجتماع است.   
آغاز دغدغه مستأجران و اجاره‌های سلیقه‌ای مالکان
با آغاز فصل جابه‌جایی‌ها نگرانی و دغدغه‌های مستأجران نیز در زمینه افزایش اجاره‌بها آغاز شده و این در حالی است که مالکان بدون توجه به قوانین و دستورالعمل‌ها نرخ اجاره بها را به صورت سلیقه‌ای افزایش می‌دهند.
شهید رئیسی توجه ویژه‌ای به دستورات مقام معظم رهبری داشتند/  حماسه خرمشهر و مظهر نصرت الهی در فتح قله‌های ایثار و مقاومت است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه:
سردار «خوشبخت» گفت: برای شهید آیت الله رئیسی، توجه به رضایت خداوند بسیار اهمیت داشت و خداباوری، خدمت به جامعه و گره‌گشایی از کار مردم برای ایشان اهمیت فراوانی داشت و شهید رئیسی توجه ویژه‌ای به دستورات مقام معظم رهبری داشتند.
خاطره‌ای شنیدنی از فداکاری خالصانه سرتیم حفاظت رئیس‌جمهور
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان خاطره‌ای شنیدنی از فداکاری خالصانه سرتیم حفاظت رئیس‌جمهور از رفاقت خود با شهید سیدمهدی موسوی سخن گفت.
مادر شهید «کاکا رضا غلامی» به فرزند شهیدش پیوست
حاجیه خانم«دولت احمدی» مادر شهید «کاکا رضا غلامی» پس از سال ها صبر و استقامت در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام دعوت حق را لبیک گفت و دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
پربازدیدها
آخرین اخبار