بنی امیه اباحه‌گری و بی غیرتی را در جامعه ترویج دادند
استاد حوزه و دانشگاه:
حجت‌الاسلام والمسلمین «حسینی» گفت: دستگاه بنی امیه اباحه‌گری را ترویج و عنوان می‌کردند که ایرادی ندارد که مسلمان هم مشروب بخورد و به نوعی بی غیرتی را در جامعه رواج دادند.
یادواره شهدای قزوینی ارتش ۱۵ مرداد برگزار می‌شود
یادواره شهدای قزوینی ارتش با محوریت سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی و سیدالاسرا سرلشکر خلبان شهید حسین لشگری، ۱۵ مردادماه در صحن گلزار مطهر شهدای قزوین برگزار می‌شود.
قزوین آمار رو به رشدی در حوزه سرقت دارد
معاون امور پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین، گفت: استان قزوین جزو چند استانی است که در زمینه وقوع سرقت آمار رو به رشدی دارد و باید با برنامه‌ریزی در زمینه کاهش سرقت گام برداشت.
گودرزی طلایی‌پوش شد، کاپیتان شاگرد یحیی
سریال کوچ ستاره‌های باشگاه شمس آذر به تیم‌های دیگر کماکان ادامه دارد.
مراسم دلدادگان اربعین در استان قزوین برگزار می‌شود
رئیس ستاد اربعین استان قزوین، گفت: یکی از اقدامات ایام اربعین مراسم دلدادگان اربعین است که در استان برگزار می‌شود، سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه‌های مردمی باید برنامه‌های خود را در اسرع وقت ارائه کنند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.
شبکه‌گذاری ۱۱۴ کیلومتری شرکت گاز در سطح استان قزوین
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از انجام ۱۱۴ کیلومتر شبکه‌گذاری در ۳ ماه نخست سال جاری در سطح استان خبر داد.
همه اقشار پرورش یافته دانشگاه امام حسین(ع) هستند
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین، گفت: وقتی به دانشگاه امام حسین (ع) می‌آییم، می‌بینیم نه تنها مسلمان‌ها یا پیروان کتب آسمانی و انبیای الهی، بلکه همه اقشار عالم متأثر از آن بوده و از پرورش‌یافتگان این دانشگاه بهره می‌برند.
کاروان ورزشی المپیک و پارالمپیک استان قزوین امروز بدرقه می‌شوند
کاروان شش نفره اعزامی از استان قزوین به آوردگاه المپیک و پارالمپیک امروز با حضور مردم و ورزشکاران بدرقه می‌شوند.
رشد ۱۶۸ درصدی کنترل مجرمان حرفه‌ای در قزوین
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین، گفت: در سال گذشته با ۱۶۸ درصد افزایش، آمار یک هزار و ۳۴۹ نفر مجرم حرفه‌ای در استان ثبت شده است.
مشارک ۵۱٫۳۶ درصدی مردم قزوین در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری
براساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین میزان مشارکت مردم قزوین در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۵۱.۳۶ درصد رسید.