۱۸ حلقه چاه غیرمجاز در دماوند مسدود شد
مدیر امور منابع آب دماوند از پر کردن ۱۸ حلقه چاه غیرمجاز در منطقه آئینه ورزان دماوند خبر داد و گفت: از خروج ۱۵۰ هزار مترمکعب آب از سفره‌های زیرزمینی جلوگیری شد.
پیمانکار شهرداری دماوند ۴۱ میلیارد ریال جریمه شد
رئیس اداره کار دماوند گفت: پیمانکار مربوط به خدمات شهری شهرداری دماوند به‌علت عدم توجه به اخطار و جرایم قبلی به پرداخت ۴۱ میلیارد ریال برای بکار گیری اتباع غیرمجاز جریمه شد.
مترو به میدان قائم (عج) اسلامشهر می‌رسد
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت: تونل مترو اسلامشهر از ایستگاه آزادگان تا ایستگاه میدان نماز حفاری شده و فاز بعدی نیز ادامه مسیر از ایستگاه میدان نماز تا میدان قائم (عج) است.
کلاهبردار ۸ میلیاردی در شهرری دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک کلاهبردار ۸ میلیارد ریالی با اقدامات پلیسی و تخصصی پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم در یک عملیات پلیسی دستگیر و به همراه کشف اقلام دارویی به پلیس آگاهی منتقل شد.
صدور اخطار پلمب به ۲۱ واحد صنفی در مسیر دماوند به فیروزکوه
رئیس اداره صمت دماوند گفت: ۲۱ فقره اخطار جمع‌آوری و پلمب به واحدهای صنفیِ بدون ماهیت و جواز کسب در مسیر محور اصلی دماوند به سمت فیروزکوه صادر شد.
حماسه‌آفرینی مردم دشت ورامین در راهپیمایی یوم‌الله ۱۵ خرداد‌
راهپیمایی یوم‌الله ۱۵خرداد در شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک با شکوه‌تر از همیشه برگزار شد.
به پشتوانه ملت و شهدا، آمریکا نمی‌تواند به ما نزدیک شود
نایب‌ رئیس اول مجلس با بیان اینکه شهدا به مسلمانان در دنیا عزت و عظمت دادند و امروز ما هم هر چه داریم مدیون خون‌ها و رشادت‌های آنها هستیم، گفت: به‌ پشتوانه شما ملت ایران و به برکت خون شهدا آمریکا امروز جرات نمی‌کند به خاک ایران نزدیک شود.
سرگرد قلابی راهی زندان شد
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی خبر داد که با لباس پلیس از شهروندان اخاذی و کلاهبرداری می‌کرد.
برخورد با قطار جان پیرمرد ورامینی را گرفت
مدیر عامل آتش نشانی ورامین از تصادف عابر پیاده با قطار در منطقه گل تپه خبر داد و گفت: پیکر متوفی برای انجام آزمایشات پزشکی بیشتر به پزشک قانونی منتقل‌شده است.
تشکیل البرز تجربه موفقی در شکل‌گیری استان جدید بود
نماینده شهریار، قدس و ملارد در مجلس با بیان اینکه دولت بار مالی تشکیل استان‌های جدید را برعهده دارد، گفت: تشکیل البرز تجربه موفقی در شکل‌گیری استان جدید بود و تشکیل استان‌ جدید با بررسی و کار کارشناسی در هیئت دولت انجام می‌شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار