گزارش یک دادگاه/ فروش آرد دولتی و فشاری که به مردم وارد شد
نخستین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده عرضه خارج از شبکه آرد استان گلستان با ریاست قاضی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مزیدی امروز‌ در گرگان برگزار شد.
پیکر شهید گلستانی پس از ۲۰ سال شناسایی شد
پیکر شهید علیرضا رضایی از شهدای دوران دفاع مقدس استان گلستان با انجام آزمایش DNA احراز هویت و شناسایی شد.
هویت شهید گمنام گلزار شهدای شیراز شناسایی شد
هویت شهید گمنام گلستانی که در گلزار شهدای شیراز آرمیده است پس از ۴۰ سال گمنامی شناسایی شد.  
بلاتکلیفی ۸۲هزار سهامدار پتروشیمی گلستان چگونه به‌پایان رسید
دستورات صریح روسای قوای قضائیه و مجریه سبب شد تا اقدامات مربوط به پتروشیمی گلستان که ۱۶ سال بلاتکلیف رها شده بود، سرعت گیرد و امروز اقدام ماندگار شهید جمهور در گلستان، امید را نه فقط در میان ۸۲ هزار سهامدار بلکه مردم استان زنده کرده است.
کشت شالی، تهدید جدی برای منابع آبی در گلستان
به گفته مسوولان جهاد کشاورزی گلستان، کشت شالی با توجه به سرانه آب در استان توجیه پذیر نیست و عملی کردن برخی راهکارهای جایگزینی کشت برنج می‌تواند چالش‌های مربوط به قصه پر رنج این کشت در استان را رفع کند.
خدمت‌رسانی سلامت هلال احمر در مناطق محروم گلستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: با فعالیت کاروان‌های سلامت و نذر خدمت بیش از ۶۲۰ نفر از مردم در مناطق محروم و کم برخوردار استان از خدمات رایگان بهداشتی و درمانی برخوردار شدند.
خرید گندم در گلستان از یک میلیون و ۵۰ هزار تن گذشت
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستا ن از ثبت یک رکورد جدید در خرید تضمینی گندم خبر داد و گفت: میزان خرید گندم از یک میلیون و ۵۰ هزار تن فراتر رفت.
مردم با شرکت در انتخابات در سرنوشت خود سهیم باشند
فرمانده مرزبانی گلستان:
حاتمی گفت: مردم با شرکت در انتخابات قدرت خود را در انتخاب دولت اصلح نشان می‌دهند و انتظار ما این است که مردم با مشارکت بالاتر در دور دوم انتخابات در سرنوشت خود و فرزندانشان سهیم باشند.
جلیلی: با برنامه آمدم نه ببینم کارشناس چه می‌گوید
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در کشور ضعف وجود دارد اما ضعف‌ها با ضعف حل نمی‌شود. ملتی می‌تواند مقتدر باشد که تعاملات گسترده داشته باشد نه آنکه نگاه حداقلی داشته باشند.
بزرگترین تصفیه خانه فاضلاب روستایی در گلستان با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: نخستین و بزرگترین تصفیه خانه فاضلاب روستایی گلستان با اعتباری بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
آخرین اخبار