۸ گردشگر گمشده در کویر دامغان پیدا شدند
سرپرست جمعیت هلال احمر استان سمنان از پیدا شدن هشت گردشگر گمشده در کویر دامغان خبر داد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان "مشارکت گسترده مردم این استان در انتخابات" پیش رو را راهکار مهم رفع سه چالش اساسی استان سمنان عنوان کرد.
پلیس در خط مقدم بیعت، پایداری و همراهی با ولایت و ولایت‌مداری
نماینده ولی فقیه در استان سمنان عنوان کرد؛
حجت‌الاسلام‌ «مطیعی» گفت: پلیس همواره در بیعت، پایداری و همراهی با ولایت و ولایت‌مداری در خط مقدم حضور دارد و همواره با تمام توانش به مردم خدمت می‌کند.
آموزش 400 نفر همیاران طبیعت دانش آموز و معلم در شهرستان گرمسار
محمد معین رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از برگزاری دوره آموزشی همیار طبیعت دانش آموز در دیماه خبر داد.
تکذیب انفجار در شهرک صنعتی گرمسار/ علت صدا هنوز مشخص نیست
شنیده شدن صدای مهیب در حوالی گرمسار سبب رعب و وحشت مردم این شهر شد. اما عجیب‌تر از شنیده شدن این صدا مشخص نبودن علت آن تا این لحظه است.
حیله‌گری در تجارت با کارت‌های بازرگانی/ بازداشت ۲۵ نفر به اتهام ﺍﺧﺘﻼﺱ، ﺍﺭﺗﺸﺎء و کلاﻫﺒﺮﺩﺍﺭی
رئیس کل دادگستری استان سمنان از صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست متهمان پرونده موسوم به کارت‌های بازرگانی در شهرستان گرمسار و ارجاع به شعبه ۱۰۲ کیفری دو جهت ادامه روند رسیدگی و محاکمه مجرمین خبر داد.
دستور استاندار سمنان برای راه‌اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در ۴ شهر بزرگ
استاندار سمنان خواستار راه‌اندازی بازارچه‌های عرضه مستقیم کالا در ۴ شهر بزرگ استان شد و گفت: ستاد تنظیم بازار بر قیمت، کیفیت و توزیع کالا‌های اساسی به جد نظارت کند.
نظارت پلیس فتا سمنان بر فضای انتخاباتی استان سمنان
سرهنگ محمدرضا فدائیان رئیس پلیس فتا استان سمنان'گفت فضای مجازی استان به طور شبانه روزی توسط افسران سایبری این پلیس رصد می‌شود تا شاهد تخلفات انتخاباتی نباشیم
چالا سنگسر تیم بدون شکست ، امیران دامغان هم طعم پیروزی را چشید
هفته هشتم مسابقات فوتبال لیگ سه کشور در شهرهای مختلف کشور روز دوشنبه هفته جاری برگزار شد در این هفته هر دو نماینده استان سمنان در مقابل حریفان خود پیروز شدند
هشدار پلیس راه سمنان در خصوص بارش برف و باران و لغزندگی جاده‌های استان سمنان
سرهنگ بزرگی رئیس پلیس راه استان سمنان در گفت‌وگویی اظهار داشت: براساس اعلام پاسگاه‌های پلیس راه استان از بامداد امروز بارش نزولات آسمانی در سطح محورهای استان آغاز شده و برای روز های پایانی هفته نیز احتمال بارش برف در گردنه های برف گیر وجود خواهد داشت
پربازدیدها
آخرین اخبار