استاندار همدان: حضور حماسی مردم پیکر نیمه‌جان دشمن را مأیوس می‌کند
علیرضا قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه حضور حماسی مردم فردا پیکره نیمه جان دشمن را مایوس خواهد کرد، گفت: انتظار داریم منتخبین دوازدهمین دوره مجلس با هم‌افزایی کره‌گشای مشکلات استان باشند.
برگزاری آزمون سنجش دستاوردهای یادگیری دانش آموزان دوره اول متوسطه
معاون آموزش متوسطه استان همدان از برگزاری آزمون سنجش دستاوردهای یادگیری دانش آموزان دوره اول در سطح مدارس استان خبر داد.
شهید  «محمود خداداد» عمر خود را در مسیر تامین امنیت مردم صرف کرد
استاندار همدان:
«قاسمی‌فرزاد» گفت:شهید والامقام عرصه‌ی امنیت «محمود خدادادی» عمر شریف خود را در مسیر خدمت به مردم صرف کرده و در نهایت هم در راه تأمین امنیت مردم به شهادت رسید.
وزش باد شدید همدان را در می‌نوردد
مسُول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: امروز وزش باد شدید استان همدان را در می‌نوردد.
تا پایان سال، تسهیلات فرزندآوری، باید به همه متقاضیان پرداخت شود
استاندار همدان گفت: مسیر و روند اعطای تسهیلات و مشوق های فرزندآوری و ازدواج باید روان‌سازی و تسهیل شود.
دادستان همدان: آلودگی نیروگاه شهید مفتح سلامت مردم منطقه را تهدید می‌کند
دادستان همدان با گله‌مندی از وضعیت ‌کارخانه‌های آلاینده مستقر در شهرک‌های صنعتی استان گفت: ‌متأسفانه نیروگاه شهید مفتح همچنان آلاینده است و سلامت اهالی اطراف این نیروگاه را از نظر آلودگی هوا تهدید می‌کند.
جراحی موفقیت‌آمیز سرطان روده بزرگ برای اولین بار به روش لاپاراسکوپی در همدان انجام شد
متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ کولورکتال بیمارستان شهید بهشتی از انجام اولین عمل جراحی لاپاراسکوپی برداشت از روده بزرگ برای درمان سرطان در استان همدان خبر داد.
۳۵۰ هکتار عرصه صنعتی به استان همدان اضافه می‌شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان گفت: نزیک به یک دهه است که در بحث تملک اراضی برای ایجاد شهرک صنعتی مشکل وجود داشت، اما امسال نزدیک به ۳۵۰ هکتار عرصه صنعتی در قالب دو ناحیه صنعتی به استان اضافه می‌شود.
خودروهای داری وضعیت نامتعارف در همدان توقیف می شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: پلیس راهور نسبت به توقیف خودروهای دارای وضعیت ظاهری غیراستاندارد و نامتعارف اقدام می‌کند.
سرمایه‌ اجتماعی با ساده‌زیستی و صداقت مسئولان ایجاد می‌شود نه زندگی تجملاتی
یک استاد حوزه و دانشگاه های همدان گفت:وقتی مسئولی در خانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری زندگی کند نمی‌تواند حال مستاجران را درک کند. ساده زیستی مسئولان و صداقت آنها تولید سرمایه اجتماعی کرده و دروغ این سرمایه را از بین می برد.
پربازدیدها
آخرین اخبار