تاکید استاندار همدان بر مشارکت حداکثری در انتخابات
استاندار همدان با تاکید بر تلاش همه برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: امیدواریم اجماع نظری در بین کاندیداها ایجاد شود.
بدون جانبداری از فرد و سلیقه فکری انتخابات برگزار می‌شود
استاندار همدان با بیان اینکه بدون جانبداری از فرد و سلیقه فکری انتخابات برگزار می‌شود، گفت: در انتخابات مردم حتما باید توجه ویژه به شاخص‌های مانند سوابق عملکردی و تجارب قوی مدیریت و اجرای داشته باشند.
۴ طرح دامداری و گوساله پرواری با ظرفیت ۹۰۰ رأس افتتاح شد
با حضور علیرضا مهاجری، معاون زراعت وزیر جهادکشاورزی و به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ۴ طرح در حوزه دامداری و گوساله پرواری در فامنین به بهره برداری رسید.
شناسایی پیکر مطهر شهید «غلامرضا شریفی» بعد از ۴۱ سال فراق
دبیر اجرایی کمیته سیاستگذاری نظارت بر خاکسپاری شهدای اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس همدان خبر داد؛
«دوست‌پرست» از شناسایی پیکر مطهر شهید «غلامرضا شریفی» از طریق نمونه برداری آزمایش DNA خبر داد و گفت: این شهید به عنوان شهید گمنام در گلزار شهدای همدان خاکسپاری شده بود‌.
پیکر آیت‌الله «طه‌محمدی» در همدان به خاک سپرده می‌شود
دبیر ستاد برگزاری مراسم ارتحال آیت الله «طه‌محمدی»:
«بیات» با بیان اینکه پیکر آیت‌الله «طه‌محمدی» در همدان به خاک سپرده می‌شود، گفت: مراسم تشییع پیکر آیت الله طه‌محمدی روز (سه‌شنبه) ۲۲ خرداد پس از بدرقه این استاد اخلاق و فلسفه از مدرسه علمیه آیت الله آخوند (ره)، در میدان امام خمینی (ره) همدان با حضور مقامات کشوری، لشکری و استان‌های همجوار آغاز خواهد شد.
درگذشت نماینده سابق ولی فقیه در استان همدان
آیت‌الله غیاث‌الدین طه محمدی که به علت عارضه مغزی در بیمارستانی بستری بود، درگذشت.
برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دو صحرانوردی در نهاوند
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند، گفت: به مناسبت عید سعید غدیر جشنواره جایزه بزرگ فرهنگی ورزشی غدیر با میزبانی امام‌زاده ابراهیم واقع در روستای دره ابراهیم انجام می‌شود.
انتقاد ‌از فشار‌ بر محیط زیست برای تایید برخی طرح‌ها‌
نایب رئیس ‌مجلس با بیان اینکه مجلس حامی محیط زیست در تصویب ردیف‌های اعتباری مورد نیاز است، گفت: برخی مواقع ‌سازمان محیط زیست مظلوم واقع شده و فشارهایی ‌برای تایید برخی طرح‌ها بر این سازمان وجود دارد.
معرفی بانوی تراز انقلاب «دباغ» در کتاب‌های درسی انجام شود
استاندار همدان با بیان اینکه معرفی بانوی تراز انقلاب «دباغ» در کتاب‌های درسی انجام شود، گفت: در برگزاری کنگره ملی و استانی شخصیت برجسته، انقلابی و بارز در تراز انقلاب سرکار خانم دباغ، باید به مردم‌محور برگزاری مراسم بیش از پیش توجه شود.
تامین روزانه ۱۶ تن گوشت قرمز برای شهرستان همدان
رئیس اتحادیه قصابان شهرستان همدان، گفت: روزانه برای شهرستان همدان بین ۱۵ تا ۱۶ تن گوشت قرمز دام‌های سبک و سنگین تامین شده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار