کهگیلویه و بویراحمد سهمی از ارزش افزوده نفت خام ندارد
نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس با بیان اینکه ۲۵ درصد نفت و گاز ایران مُتعلق به استان کهگیلویه و بویراحمد است، گفت: نفت خام این استان در جاهای دیگر فرآوری می‌شود و که کهگیلویه و بویراحمد سهمی در ارزش افزوده این محصول مهم ندارد.
شمس الدین حسینی: به این حجت نرسیده ام که ثبت نام نکنم
وزیر اسبق اقتصاد و نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی می‌گوید: من به ترکیب ثبت نام کنندگان نگاه می‌کنم و اگر به این حجت رسیدم که ثبت نام نکنم، ورود نخواهم داشت و در غیر این صورت ثبت نام خواهم کرد.
تشدید مبارزه با زمین‌خواری در کهگیلویه و بویراحمد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبارزه با زمین خواری، کوه خواری و بستر رودخواری در استان تشدید خواهد شد.
۱۲۵ میلیون هکتار اراضی ملی در قلمرو فرسایش آبی کشور
رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: ۱۲۵ میلیون هکتار اراضی ملی در قلمرو فرسایش آبی کشور قرار دارد، که باید تدبیری کرد.
برگزاری ششمین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی
حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
سرهنگ «خواست خدایی» با اشاره به انتشار فراخوان ششمین جشنواره ملی «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی»، گفت: مرحله استانی این جشنواره در بخش‌های دانش‌آموزی و عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
آغاز اصلاح حادثه‌خیزترین تقاطع جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه اصلاح حادثه‌خیز‌ترین تقاطع جاده‌ای در این استان آغاز شد.
۷۰ برنامه در هفته بسیج کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود
مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشریح فعالیتهای بسیج سازندگی در استان به برنامه‌های بسیج سازندگی در هفته بسیج پرداخت و گفت: در هفته بسیج سازندگی بیش از ۷۰ برنامه داریم.
تجهیزات بیمارستان گچساران خریداری شد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمارستان ۶۴ تختخوابی شهدای نفت دوگنبدان ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تجهیزات آن خریداری شده است.
وزیر علوم: کنکور در کمال صحت و امنیت برگزار شد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: کنکور امسال در کمال صحت و امنیت برگزار شد، براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هر سال دوبار کنکور برگزار می‌شود الحمدالله روز‌های پنجشنبه و جمعه شاهد برگزاری کنکور سالم و با امنیت کامل بودیم.
روحانیت در تقویت روحیه جهادی رزمندگان و ایثارگران نقش مؤثری داشتند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد:
سرهنگ «خواست خدایی» گفت: روحانیت در طول دفاع مقدس تکیه گاه، راهنما و در تقویت روحیه جهادی رزمندگان و ایثارگران نقش مؤثری داشتند.
پربازدیدها
آخرین اخبار