دومین رکورد تناژ تولیدی تاریخ فولاد اکسین شکسته شد/ پیشتازی اکسین در تولید محصولات با ارزش افزوده بالا/ حماسه رکوردشکنی های فولاد اکسین ادامه دارد
در سال ۱۴۰۲ علیرغم محدودیت های انرژی در حوزه گاز و برق، جهادگران عرصه تولید در شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به ثبت دومین رکورد تاریخ این شرکت شدند.
فولاد مبارکه؛ رکورددار در تولید کمّی و کیفی
یادداشت مدیر روابط عمومی فولادمبارکه؛
فولادسازان و صنعتگران ایران اسلامی در یکی‌دو سال گذشته با اراده و همت خود توانستند بیشترین رشد تولید سالانه فولاد در ده کشور برتر جهان را از آن خود کنند و در جایگاه دهمین تولیدکننده فولاد قرار بگیرند و در این میان از مجموع فولاد تولیدشده در کشور، گروه فولاد مبارکه در سال ۱۴۰۲ نیز با تولید ۱۰.۲ میلیون تن، بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد خام در ایران و رکورددار تولید در کشور است
فهرست ۲۸ کشور بزرگ تولیدکننده فولاد جهان منتشر شد
گزارش‌های انجمن بین‌المللی آهن و فولاد (IISI) حاکی از آن است که میزان تولید فولاد خام جهان در سال ۲۰۲۳، ۱۸۸۸/۲ میلیون تن بوده و نسبت به سال قبل به میزان ۰/۱ درصد کاهش تولید از خود نشان داده است.
بازدید معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولادمبارکه از شرکت صنایع آتیه لوله پارتاک
معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های فولادمبارکه از شرکت صنایع آتیه لوله پارتاک بازدید کرد.
دستاوردهای فولاد مبارکه در بازاریابی و فروش محصولات در سایه شفافیت و توجه به مصرف‌کنندگان نهایی بوده است
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، از تحقق تمامی اهداف فولاد مبارکه در بخش فروش و بازاریابی و رشد ۵۰ درصدی میزان درآمد حاصل از فروش محصولات فولاد مبارکه با رعایت مصالح مصرف‌کنندگان نهایی این شرکت در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
فولاد مبارکه از مؤدیان مالیاتی خوش‌حساب و شفاف است/ شفاف سازی مالیاتی رسالت فولاد مبارکه
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان در بازدید از فولاد مبارکه:
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان ضمن بازدید از طرح‌های توسعه فولاد مبارکه با محمد‌یاسر طیب‌نیا مدیرعامل این شرکت دیدار کرد.
مسابقات قرآن کریم در فولاد مبارکه باید با نوآوری و استمرار به بلوغ و تکامل برسد/فولاد مبارکه پیشتاز در اهمیت به امور قرآنی
مدیر روابط عمومی فولاد مبارکه در نشست هم‌اندیشی با طراحان و پشتیبانان مسابقات قرآن کریم این شرکت گفت: این جلسه نیز افتتاحیه یک حرکت نوآورانه خواهد بود که امیدواریم با نگاه حمایت‌گرانه و مستمر، این رویداد بزرگ قرآنی به بلوغ و تکامل برسد و تداوم داشته باشد.
روز قدس امسال با توجه به جنایات اشغالگران در غزه اهمیت دوچندانی دارد
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان روز قدس امسال را با توجه به جنایات اشغالگران صهیونیستی در غزه دارای اهمیت بیشتر عنوان کرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار