کد خبر: ۱۰۲۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
امام جمعه کرمانشاه:
کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن به فصل جابجایی مستاجران از افزایش بیش از حد اجاره بهای مسکن انتقاد کرد و خواستار ساماندهی این حوزه شد.

انتقاد از افزایش بیش از حد اجاره بهای مسکن

به گزارش آرانیوز ، آیت الله مصطفی علما ظهر جمعه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید ویژه ای که بر موضوع فرهنگ دارند طی روزهای گذشته از نمایشگاه کتاب بازدید سه ساعته را انجام دادند و از نزدیک با ناشران به گفتگو پرداختند.

وی با اشاره به اهمیت موضوع کتابخوانی در جامعه، افزود: مقام معظم رهبری همواره بر نقش ارزشمند مطالعه و فرهنگ کتابخوانی تاکید دارند.

امام جمعه کرمانشاه به مأموریت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی و پیمودن مسیر ۶۰ هزار کیلومتری اشاره و تصریح کرد: مأموریت نیروی دریایی ارتش حرکتی غرورآفرین و نشانه اقتدار و قدرت بالای جمهوری اسلامی ایران است.

علما با اشاره به اثرات مثبت جوانی جمعیت در فرایند پیشرفت و ترقی جامعه، گفت: باید به جوانی جمعیت و ازدواج آسان توجهی ویژه داشت.

وی با انتقاد از افزایش سرسام آور اجاره بها منزل، خاطر نشان کرد: از مالکان واحدهای مسکونی درخواست می‌کنیم تا نسبت به مستأجران انصاف را مد نظر قرار دهند.

امام جمعه کرمانشاه به مناسبت‌های پیش رو همچون سالروز ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: روحیه جهادی رزمندگان در دوران دفاع مقدس موجب آزاد سازی خرمشهر در مقابل دشمن متجاوز بعث و متحدانش شد.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار