کد خبر: ۱۰۲۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب علی‌اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی را تبریک گفت و تاکید کرد مجلس آماده همکاری با شورای عالی امنیت ملی است.

قالیباف: مجلس آماده همکاری با شورای عالی امنیت ملی است

به گزارش آرانیوز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب علی‌اکبر احمدیان به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی‌اکبر احمدیان

انتصاب جنابعالی به عنوان دبیر شورای عالی امنیت ملی و نماینده رهبر معظم انقلاب در این شورا را تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. به حمد الله جناب‌عالی دارای سوابق درخشان انقلابی، تعهد و تجارب موفق به‌ویژه در زمینه‌های برنامه ریزی و مدیریت راهبردی، دفاعی، نظامی و امنیتی می‌باشید و ان‌شاالله با حضور شما در دوره جدید شاهد توسعه و تقویت ابعاد امنیت ملی کشور، بهره‌مندی از فناوری‌های نوین، بررسی دقیق تحولات خارجی و اتخاذ تاکتیک به‌هنگام و همچنین اتخاذ سیاست‌های راهگشا در جهت مقابله با بحران‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی تحت تدابیر حکیمانه و هوشمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.

ضمن اعلام آمادگی مجلس شورای اسلامی در همکاری با شورای عالی امنیت ملی، توفیق آن برادر ارجمند در خدمتگزاری به ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی

پایان پیام/

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار