کد خبر: ۱۰۳۳۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۸
رییس هیات مدیره انجمن CNG کشور گفت: جهت جلوگیری از هر گونه مشکل در پرداخت هزینه سوخت CNG برای مردم عزیزمان، از شورای پول و اعتبار مجددا درخواست مستثنی شدن جایگاههای CNG از پرداخت کارمزد تراکنش های کارتخوان را داریم.
درخواست مستثنی شدن جایگاههای CNG از پرداخت کارمزد تراکنش های کارتخوان

به گزارش آرانیوز محسن جوهری، رییس هیات مدیره انجمن CNG کشور، اظهار داشت: تصمیم شورای پول و اعتبار در رابطه با دریافت کارمزد از کارت‌خوان‌های جایگاههایی سوخت CNG موجب جمع آوری کارت‌خوان‌ها خواهد شد.

وی افزود: متاسفانه علی رغم هشدار ماه قبل  انجمن صنفی CNG کشور جهت مستثنی کردن  جایگاه های سوخت CNG از  تصمیم شورای پول و اعتبار و تکذیب این تصمیم  توسط مدیرعامل شرکت به‌پرداخت، در اطلاعیه جدید بانک مرکزی خبری از مستثنی شدن جایگاههای CNG نیست .

فقدان یک متولی قوی دولتی برای توسعه CNG

جوهری خاطرنشان کرد: طی مکاتبه ای با بانک مرکزی مستثنی شدن جایگاههای CNG را از این تصمیم درخواست کردیم که  هیچ اعلام نظری  در این رابطه انجام نشده است.

وی ادامه داد: به دلیل بار مالی این تصمیم، جایگاه داران CNG که سالهاست به دلیل زیان انباشته با مشکلات مالی زیادی مواجه شده اند، به محض اجرایی شدن این تصمیم، دستگاههای کارتخوان را جمع آوری خواهند کرد.

رییس هیات مدیره انجمن CNG کشور تصریح کرد: در جایگاههای سوخت امکان دریافت هیچگونه مبلغ مازادی بر پول سوخت وجود ندارد؛ اما در صورت اجرای این تصمیم دولت در اکثر مشاغل کشور،  مبلغ کارمزد با گران تر شدن کالاها یا خدمات از خریدار دریافت خواهد شد؛ بنابراین با توجه به شرایط بد اقتصادی مردم، دولت زمان خوبی را برای اجرای این کار انتخاب نکرده است.

وی افزود: جهت جلوگیری از هر گونه مشکل در پرداخت هزینه سوخت CNG برای مردم عزیزمان، از شورای پول و اعتبار مجددا درخواست مستثنی شدن جایگاههای CNG از پرداخت کارمزد تراکنش های کارتخوان را داریم.

سوخت خودرو ,

انتهای پیام/

 
برچسب ها: سوخت خودرو
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار