کد خبر: ۱۰۳۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۷
نائب رئیس و سخنگوی شورای شهر مشهد گفت: بزرگترین مرکز عملیات آتش‌نشانی شرق کشور در مشهد کلنگ زنی شد که با توجه به مساحت و زیربنا جزو بهترین مراکز آتش نشانی کشور و دومین مرکز بزرگ کشور خواهد بود.
کلنگ‌زنی دومین مرکز بزرگ عملیات آتش‌نشانی کشور در مشهد

به گزارش آرانیوز از مشهدمقدس، به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی شورای شهر مشهد، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو، نایب رئیس شورای شهر مشهد و نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها با اشاره به مراسم آغاز عملیات اجرایی مرکز فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد و چند پروژه حوزه خدمات شهری، اظهارداشت: چند روز قبل بزرگترین مرکز عملیات آتش‌نشانی شرق کشور در مشهد کلنگ زنی شد که با توجه به مساحت و زیربنا جزو بهترین مراکز آتش نشانی کشور و دومین مرکز بزرگ کشور خواهد بود.

وی گفت: با توجه به وضعیت جغرافیایی و تعداد زائران مشهد، نیاز به ساخت چنین مرکزی بود؛ در هفته محیط‌زیست اتفاقات خوبی رقم خورد و نیروهای نخبه مدیریت شهری توانستند کاری انجام دهند که مانع خروج ارز از کشور شده و آورده اقتصادی ایجاد می‌کند.

حاجی بگلو افزود: ایجاد مرکز پایش آلایندگی مشهد بی‌نظیر است؛ زیرا خرید این دستگاه نیازمند مبالغ سنگین بود اما با هزینه پایین توسط نیروهای نخبه مدیریت شهری طراحی و راه اندازی شده است.

نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: تنش آبی امسال با توجه به خشکسالی گسترده، نیازمند صرفه‌جویی منابع آبی و مدیریت فضای سبز است و باید با استفاده از روش‌های نوین، علاوه بر کاهش مصرف آب، فضای سبز موجود را حفظ کنیم تا اتفاقات خوبی شکل بگیرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار