کد خبر: ۱۰۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۹
دادستان زنجان  تاکید کرد؛
زنجان-دادستان زنجان  تاکید کرد: با مسببین بروز حوادث در آزاد راه زنجان- تبریز و زنجان- قزوین بدون اغماض برخورد قانونی خواهد شد.

برخورد قاطع با مسبین بروز حوادث در آزاد راهها و جاده های زنجان

به گزارش آرانیوز، بهروزعباسی روز دوشنبه در جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه استان که با حضور مدیران و مسئولین مربوطه برگزار شد، گفت : مطالبه مردم شریف استان در بهسازی کامل هر دو محور به حق بوده و اداره راهداری باید بی وقفه به وظایف قانونی خود عمل کند.

وی افزود: با مسببین بروز حوادث در آزاد راه زنجان- تبریز و زنجان- قزوین بدون اغماض برخورد قانونی خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان زنجان گفت: یکی از اولویت ها و موضوعات مهمی که دستگاه قضایی و دادستان بعنوان مدعی العموم به جد پیگیری می کند موضوع نحوه عملکرد مدیران می باشد و در شرایط فعلی با توجه به وضعیت اسفناک آسفالت آزادراه های زنجان مسئولین ذیربط بویژه اداره کل راهداری استان باید پاسخگو باشند.

عباسی تاکید کرد :راه های مواصلاتی از شاخص های بسیار مهم در میزان پیشرفت اقتصادی و صنعتی استان ها محسوب شده و هر دو آزاد راه موصوف از محور های کلیدی و تاثیرگذار در سطح کشور و استان می باشند و انتطار می رود کیفیت آسفالت ، وضعیت کیفی و امکانات آن در شأن مردم شریف و ترددکنندگان آن باشد لذا اداره کل راهداری به همراه شرکت آزاد راه زنجان تبریز بایستی با فوریت مشکلات و اختلافات خود را حل نموده و سریعاً عملیات بهسازی ادامه یابد که در غیر اینصورت با ترک فعل مدیران مربوطه برخورد خواهد شد.

دادستان مرکز استان زنجان افزود : صرفنظر از توافق نامه فی مابین وزارت راه و شرکت ملی آزاد راه زنجان-تبریز مجدد تاکید می گردد لزوم تامین منابع مالی از سوی شرکت آزاد راه نافی مسئولیت قانونی اداره کل راهداری در نگهداری و ایمن سازی آزاد راه زنجان- تبریز به عنوان متصدی ذی ربط نیست.

عباسی دادستان در ادامه خاطر نشان کرد: در خصوص آزاد راه های زنجان-قزوین و زنجان-تبریز با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و در جهت پیگیری مطالبه مردم شریف استان و پیشگیری از حوادث محورهای موصوف و حفظ حقوق عامه جلسات متعدد تشکیل و مکاتبات و دستورات مقتضی صادر شده است.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار