کد خبر: ۱۰۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
با جانمایی مناسب و نصب و راه‌اندازی BTS های همراه اول در موقعیت‌های جغرافیایی با حداکثر بازدهی، بیش از ۹۰ درصد از محورهای جاده‌ای استان تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار دارد.

بیش از ۹۰ درصد از جاده‌های استان سمنان تحت پوشش اینترنت همراه اول است

به گزارش آرانیوز در استان سمنان، مدیر مخابرات منطقه سمنان در دیدار با رئیس پلیس راهور استان سمنان ضمن اعلام این خبر، بررسی وضعیت ارتباطی محورهای مواصلاتی استان سمنان با درایو تست‌های مستمر را از اقدامات مهم مخابرات استان عنوان کرد.

در این دیدار که در در دفتر مدیریت مخابرات منطقه سمنان انجام شد، وضعیت پوشش ارتباطی و آنتن‌دهی همراه اول محور تهران-مشهد در حوزه استان سمنان مورد بررسی قرار گرفت.

مهندس دارائی با اشاره به اینکه محور تهران-مشهد به عنوان یکی از محورهای اصلی و پرتردد کشور است گفت: بهینه‌سازی و پوشش آنتن‌دهی در کاهش تصادفات جاده‌ای و امدادرسانی سریع‌تر در مواقع بحران نقش بسزایی دارد.

مدیر مخابرات منطقه سمنان بر ضرورت پوشش شبکه قوی اینترنتی در این جاده تاکید کرد و افزود: با شناسایی نقاط کور در این محور و اقدامات لازم برای بهبود وضعیت پوشش شبکه، گام‌های مؤثری در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم عزیز برداشته خواهد شد.

در ادامه سرهنگ بزرگی، رئیس پلیس راهور استان سمنان ضمن قدردانی از خدمات‌دهی ارتباطی مخابرات استان تصریح کرد: خوشبختانه در ۶ ماهه اول سال، شاهد کاهش ۱۵ درصدی تصادفات جاده‌های در استان بودیم.

رئیس پلیس راهور استان تصریح کرد: شناسایی و بهبود نقاط کور در جاده‌های استان، کمک شایانی به امر خدمات‌دهی پلیس راهور به مسافرین خواهد کرد.

در پایان مقرر شد موقعیت نقاط کور آنتن‌دهی موبایل در جاده‌های استان توسط پلیس راهور شناسایی و جهت بهبود وضعیت پوشش شبکه به مخابرات استان اعلام گردد.

 

برچسب ها: استان سمنان
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار