کد خبر: ۱۰۷۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۸
فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تمام قوا آماده دفاع از اسلام و تمامیت ارضی کشور هستند، گفت: با نابودی یزیدیان زمان ان‌شاءالله پرچم لا اله الا الله در همه جهان به اهتزار در خواهد آمد.

آماده باش ارتش ایران /امیدواریم عمر این یزیدیان زمان هرچه زودتر به اتمام رسد

به گزارش آرانیوز به نقل از روابط عمومی ارتش، امیرسرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع کارکنان و خانواده‌های عقیدتی سیاسی این نیرو ضمن تسلیت حوادث اخیر در غزه با بیان اینکه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه دل همه آزادگان جهان را به درد آورده است، گفت: امیدواریم عمر این یزیدیان زمان هرچه زودتر به اتمام رسد و ان‌شاءالله پرچم لا اله الا الله در همه دنیا به اهتزار در خواهد آمد.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما در بالاترین میزان آمادگی قرار دارند، اظهار کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تمام قوا آماده دفاع از اسلام و تمامیت ارضی کشور هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه کار و هنر عقیدتی سیاسی جذب و نزدیک کردن قلبها به سوی خداست و الحمدلله تاکنون در این امر موفق عمل کرده است افزود: از زمان تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، با حضور افرادی متدین، با ایمان و موثر و اجرای طرح‌های مصباح در سال‌های اخیر، ارتش جمهوری اسلامی ایران از نظر معنوی و فرهنگی رشد و پیشرفت قابل توجه و اثرگذاری مطلوبی داشته است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به موفقیت این نیرو در حوزه قرآنی خاطرنشان کرد: ما در زمینه فرهنگی هرچه هزینه کنیم سرمایه‌گذاری برای آیندگان است و خداوند را شاکریم موفقیت‌های چشمگیر و خوبی در حوزه فرهنگی و قرآنی به دست آورده‌ایم.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار