کد خبر: ۱۰۷۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
فرمانده سپاه سلمان گفت: دشمنان با توجه به شکستی که در سالگرد فتنه سال پیش در کشور خورد؛ امید بسیاری داشت تا بتواند اغتشاشات را به سمت جنوب شرق و استان سیستان و بلوچستان بکشاند که با شکست روبة‌رو شد.
دشمن تلاش داشت اغتشاشات را به سمت ‌سیستان و بلوچستان بکشاند

به گزارش آرانیوز، سردار احمد شفائی صبح امروز در جمع مدیران و فرماندهان سپاه استان اظهار داشت: ما امروز در فلسطین شاهد اتفاقاتی بزرگ و شکست سنگین دشمن طی عملیات رزمندگان فلسطینی هستیم مدعیان حقوق بشر در این بازه زمانی جنایات بزرگی را علیه ملت فلسطین رقم زده اند.

وی افزود: در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی عقلانیت جریان مقاومت طی روزهای گذشته در عملیات طوفان الاقصی قابل ستایش است؛ آن ها بسیار تلاش کردند تا جریان مقاومت را مجبور به تصمیماتی احساسی کنند اما اینگونه نشد.

فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان  تصریح کرد: جریان مقاومت توانست با اقداماتی بر پایه عقلانیت ضربات سنگینی را به دشمن صهیونیستی وارد کند

سردار شفائی تاکید کرد: در حوزه مسائل استان با همت بلند و بهره گیری از ظرفیت‌های موجود، توفیقات بسیاری را به دست آوردیم؛ در حوزه های امنیتی با مجاهدت همه عزیزان توانستیم نقشه های دشمن را نقش بر آب کنیم.

وی افزود: دشمنان با توجه به شکستی که در سالگرد فتنه سال پیش در کشور خورد؛ امید بسیاری داشت تا بتواند اغتشاشات را به سمت جنوب شرق و استان سیستان و بلوچستان بکشاند که با شکست روبرو شد.

شفائی تصریح کرد: دشمن با تمام ظرفیتی که در زمینه فضای مجازی و رسانه دارد همواره برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی پای کار بوده است اما ظرفیت فرهنگی و رسانه ای بسیج توانسته است در مقابل آنان به خوبی مقابله کند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار