کد خبر: ۱۰۷۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان کرمان، اولین دانشگاه در جوار صنعت صنایع کوچک و متوسط کشور با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور افتتاح شد.
اولین دانشگاه در جوار صنعت صنایع کوچک و متوسط کشور در کرمان افتتاح شد

به گزارش آرانیوز از کرمان، آیین افتتاح اولین دانشگاه در جوار صنعت کشور صبح امروز و همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان کرمان با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور و رئیس دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه و معاون حقوق عامه دادستانی مرکز استان کرمان برگزار شد.

علی جمادی، معاون قضایی دادستان کل کشور افتتاح اولین دانشگاه در جوار صنعت صنایع کوچک و متوسط کشور را اقدامی مهم در زمینه تولید برشمرد و اظهار داشت: خوشبختانه امروز در کنار تلاش برای افزایش تولید و قطع وابستگی کشور به بیگانگان شاهد همت بالا برای بالا بردن سطح آموزش تئوری و عملی افراد برای پرورش نیروهای متخصص و مدیران صنعتی هستیم.

رئیس دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه با اشاره به اینکه شرکت قطعه گستر کرمان الگویی مناسب برای سایر نقاط کشور است عنوان کرد: مجوزهای لازم جهت تأسیس این دانشگاه اخذ شده و کسانی که قرار است به عنوان دانشجو مشغول شوند نیازسنجی شده تا در این راستا شاهد عملکردی خوب در آینده باشیم.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار