کد خبر: ۱۰۷۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف ۴۹ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی خبر داد.
۴۹ هزار لیتر سوخت قاچاق در توقیف پلیس خراسان جنوبی
 
به گزارش آرانیوز از بیرجند، سردار حسن شجاعی‌نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ماموران پلیس خراسان جنوبی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کلان سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان به 2 دستگاه تریلی مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. 

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از تریلی‌ها، 49 هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی کشف کردند. 

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: در این رابطه 2 دستگاه  تریلی توقیف و 2 متهم دستگیر کردند که که متهمان دستگیر شده  با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند. 

شجاعی‌نسب خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان خواست که به منظور مشارکت در این امر هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان دارند، از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد. 

دستگیری سارق و کشف 13 فقره سرقت دوچرخه در بیرجند  

سرهنگ احمدرضا کارگر فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند نیز اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح شهرستان بیرجند ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران  کلانتری 11  شهرستان بیرجند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، یک نفر سارق را در این خصوص شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند بیان کرد: متهم که نسبت به فروش دوچرخه‌های سرقتی از طریق فضای مجازی و سایت دیوار اقدام می‌کرد، در بازجویی‌های فنی و تخصصی پلیس، به ارتکاب 13 فقره سرقت دوچرخه از اماکن و منازل در سطح شهرستان بیرجند اعتراف کرد. 

کارگر با بیان اینکه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار