کد خبر: ۱۰۷۹۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک رفاه و شرکت فولاد اکسین خوزستان جهت ارایه تسهیلات ۱۵۰ میلیون یورویی جهت احداث کارخانه فولادسازی این شرکت، یکی از مهمترین اتفاقات نمایشگاه کیش اینوکس بود.

گام بلند فولاد اکسین در خودکفایی ملی و اشتغال زایی/ فولاد اکسین ستون صنعت فولاد کشور/ تفاهم نامه بانک رفاه و فولاد اکسین منجر به ارائه تسهیلات ۱۵۰ میلیون یورویی جهت احداث کارخانه فولادسازی شد

به گزارش آرانیوز این تفاهم‌نامه طی مراسمی که در «نمایشگاه کیش اینوکس» برگزار شد، به امضای دکتر اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران و دکتر جنتی مشاور مدیرعامل این شرکت رسید.

در این تفاهم نامه بانک رفاه کارگران اعلام آمادگی کرده است تا در جهت حمایت از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت فولاد اکسین خوزستان، نسبت به بسترسازی پیشبرد و عملیاتی کردن این برنامه‌ها اقدام کند.

بر اساس این تفاهم نامه، بانک برای پروژه‌های توسعه‌ای شرکت فولاد اکسین خوزستان، در راستای تامین مالی اجرای پروژه‌هایی چون احداث کارخانه فولادسازی و اجرای طرح توسعه احیا، در گام اول، تسهیلات ۱۵٠ میلیون یورویی پرداخت کند.

بدون شک پرداخت این تسهیلات، گام بلندی در اجرایی شدن این پروژه‌ها و خودکفایی ملی و اشتغال زایی در سطح ملی و استان خوزستان است.

گفتنی است، در دیدار دکتر لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کشور، مهندس پرویزیان مدیر مالی و دکتر جنتی مشاور مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، حضور داشتند.

نمایشگاه کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور با حضور فعال شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد.

در حاشیه این رویداد بزرگ، انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک رفاه و شرکت فولاد اکسین خوزستان جهت ارایه تسهیلات ۱۵۰ میلیون یورویی جهت احداث کارخانه فولادسازی این شرکت، یکی از مهمترین اتفاقات نمایشگاه کیش اینوکس بود.

در همین راستا مهندس محمد حسین مرادی عضو هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان در این رابطه گفت: حضور صنایع و شرکت های موثر در اقتصاد کشور در این رویداد، باعث شده تا نمایشگاه «کیش اینوکس» به عنوان یک رویداد بزرگ، فرصت مناسبی برای ارتباط شرکت ها و فعالان اقتصادی باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید از این رویداد بین المللی برای تقویت بخش خصوصی و فعالان حوزه اقتصادی استفاده شود، افزود: یکی از بهترین و موفق ترین تفام نامه‌ منعقد شده جهت ارایه تسهیلات در نمایشگاه «کیش اینوکس» میان بانک رفاه و شرکت فولاد اکسین خوزستان به ارزش ۱۵٠ میلیون یورو رقم خورده است.

مرادی عنوان کرد: بدون تردید هر چه اینگونه نمایشگاه‌ها قدرتمندتر، قوی تری و با حضور حداکثری شرکت های بزرگ اقتصادی و صنعتی برگزار شود، نقش موثرتری در توسعه اقتصادی کشور دارد.

عضو هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان بیان کرد: فولاد اکسین هم راستا با سایر شرکت های تابعه هلدینگه صباانرژی، ضمن ارائه دستاوردهای خود در در صنعت فولاد کشور، به منظور رفع نیازهای این شرکت در حوزه تامین اعتبارات مالی جهت اجرای پروژه فولاد سازی، جلسات مختلفی با سایر بانک ها و شرکت های حاضر در نمایشگاه برگزار کرده است.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار