کد خبر: ۱۰۸۰۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷
فرماندار الیگودرز گفت: اختلاف سلیقه در هیأت‌های اجرایی و نظارت طبیعی است، اما ملاک ما قانون و مستندات می‌باشد.

صلاحیت ۳۶ نفر از داوطلبان الیگودرز در هیأت اجرایی تأیید شد

به گزارش آرانیوز لرستان، ‌ایمان خسروی با اشاره به پایان بررسی صلاحیت داوطلبان در هیأت اجرایی گفت: هیأت اجرایی صلاحیت تعداد ۶۱ داوطلب را در مهلت قانونی بررسی نمود که از این تعداد تعداد صلاحیت ۳۶ نفر تأیید و به هیأت نظارت ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه ۴ نفر از داوطلبان انصراف دادند، افزود: ۳۳ نفر از داوطلبان مرد و سه نفر از داوطلبان زن در این مرحله تأیید شدند و برخی از کسانیکه هم که صلاحیت آن‌ها تأیید نشده بدلیل عدم احراز و نبود سوابق مدیریتی بوده است.
وی ضمن قدردانی از تلاش اعضای هیأت اجرایی افزود: گاهی اختلاف سلیقه در هیأت‌های اجرایی و نظارت وجود دارد که طبیعی است و نباید به دفاع از داوطلبی خاص سو برداشت شود.

رئیس هیأت اجرایی انتخابات الیگودرز گفت: دولت از هیچکدام داوطلبان حمایت نخواهد کرد و صرفاً مجری برگزاری انتخابات با رعایت عدالت محوری و قانون مداری می‌باشد و تلاش من هم بعنوان رئیس هیأت اجرایی دفاع از قانون و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان به عنوان نماینده بخشی از جامعه بوده است.

وی افزود: در ارزیابی‌ها تمام تلاش خود را برای تأیید صلاحیت داوطلبان بدون در نظر گرفتن سلایق سیاسی آن‌ها انجام دادیم و بر اساس لیست تأیید شدگان حتی کسانیکه با دولت تضاد فکری و سیاسی داشته‌اند تأیید صلاحیت شده‌اند.

رئیس شورای تأمین الیگودرز ضمن قدردانی از اعضای این شورا گفت: دغدغه همه ما امنیت برگزاری انتخابات می‌باشد و بر همین اساس داوطلبان شایسته است با حفظ آرامش اعتراضات خود را صرفاً از مجاری قانونی پیگیری نمایند.
وی ضمن رد شایعاتی مبنی بر استعفای خود گفت: از همه داوطلبان و هواداران آن‌ها می‌خواهیم به قانون تمکین نموده تا شاهد برگزاری یک انتخابات پر شور باشیم.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار