کد خبر: ۱۰۸۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴۸ عنوان برنامه در سطوح مختلف پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی و سطح استان سیستان و بلوچستان طی هفته بسیج اجرا خواهد شد.
اجرای ۱۴۸ عنوان برنامه طی هفته بسیج در سیستان و بلوچستان

به گزارش آرانیوز از زاهدان، سردار احمد شفائی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در راستای تشریح برنامه‌های هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: اعتراضات و راهپیمایی‌های صورت گرفته طی روزهای پس از عملیات طوفان الاقصی نشان از هوشیاری و بصیرت مردم مسلمات و آزاده جهان دارد.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: آگاهی و بصیرت امروز مردم جهان مرهون زحمات شما اصحاب رسانه است که توانستید با روشنگری جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت ملت مظلوم فلسطین را به همگان نشان دهید.

وی خاطرنشان کرد: در طی روزهای گذشته همه جبهه کفر با تمام امکانات آتش سنگینی را بر سر مردم مظلوم فلسطین می‌ریزند؛ بیش از 40 هزار تن مواد منفجره طی روزهای گذشته و همچنین استفاده از بمب‌های ممنوعه مانند بمب‌های فسفری خوشه‌ای از جنایات رژیم صهیونیستی است.

سردار شفائی افزود: جنایات استکبار جهانی طی روزهای گذشته شاید در طول تاریخ بی‌سابقه بوده است؛ بیش از پنج هزار کودک و بیش از سه هزار بانوی فلسطینی به خاک و خون کشیده شدند که در طول تاریخ بی‌سابقه است.

فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان گفت: هدف قرار دادن منازل مسکونی، آمبولانس‌ها، بیمارستان‌ها گوشه‌ای از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی است. جنایات و قساوت‌های حاکم زر و زور و تزویر دنیا باید منعکس شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، عنوان کرد: چهل و چهارمین سالروز پیام تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین را خدمت همه مردم آزاده ایران و جهان تبریک عرض می‌کنم. امتداد حرکت انقلاب پس از پیروزی آن بسیار ارزشمند است که مردم ما از طریق همین شجره طیبه توانستند انقلاب را امتداد ببخشند. امروز تفکر بسیجی در جای جای عالم دیده می شود؛ بسیج تفکری است که اگر با اقدام همراه شود می تواند هر مانعی رابردارد.

سردار شفائی گفت: آزادی‌خواهی، ظلم‌ستیزی، خداباوری، خودباوری و انقلابی‌گری از ویژگی های بسیجیان است؛ بسیجیان در حوزه‌های مختلف مانند علم آموزی و جهاد پیشتاز بوده‌اند.

فرمانده سپاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: امسال گرامیداشت ایام هفته بسیج را با دو راهبرد اعتلای بسیج و خدمتگزاری در رده‌های مختلف گرامی می‌داریم. رویکرد سیاست‌های بسیج شامل سه محور جهاد خدمت، جهاد امیدآفرینی و جهاد تبیین بودن و مجموع اقدامات بسیج در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و ... در همین راستا است.

وی بیان کرد: 148 عنوان برنامه در سطوح مختلف پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی و سطح استان سیستان و بلوچستان طی هفته بسیج اجرا خواهد شد. در طول هفته بسیج برنامه‌های مختلفی اجرا خواهد شد که از این میان می‌توان به برنامه‌های فرهنگی، خدمت‌رسانی، ورزشی، علمی، رسانه‌ای و اجتماعی اشاره کرد.

شفائی افزود: جشنواره‌های فرهنگی، علمی، رسانه‌ای، توزیع بسته های معیشتی، برگزاری اردوهای جهادی، نشست های بصیرت افزایی، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری کنگره شهدا و رزمایش اقتدار بسیجیان از عناوین برنامه‌های هفته بسیج در سطح استان است.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار