کد خبر: ۱۰۸۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
مدرس حوزه علیمه با تأکید به اینکه شعار مرگ بر اسرائیل ملت ایران تا نابودی این غده سرطانی طنین‌افکن است، گفت: صدای خردشدن استخوان‌های تمدن پوسیده غرب نشان می‌دهد که ما در یک‌قدمی ظهور هستیم.
صدای خردشدن استخوان‌های تمدن پوسیده غرب و ‌استکبار به گوش می‌رسد

به گزارش آرانیوز از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید نواب موسوی، ظهر امروز در تجمع مردمی حمایت از کودکان غزه در مصلای الغدیر خرم‌آباد اظهار داشت: این اجتماع برای ظهور است و عاشقان امام‌زمان (عج) برای یک مسئله حیاتی جمع شده‌اند تا برائت از دشمنان اسلام داشته باشند.

وی افزود: مسئله فلسطین و رژیم غاصب یک مسئله درون‌جغرافیایی نیست؛ بلکه مسئله‌ای بنیادی و اعتقادی است و اختلاف ما با اسرائیل پشت میز مذاکره حل نمی‌شود؛ بلکه تنها با نابودی اسرائیل حل می‌شود.

مدرس حوزه علمیه با بیان اینکه امام راحل آن زمان از غده سرطانی سخن گفتنند و فرمودند که جنگ ما با اسرائیل یک جنگ بنیادی است، عنوان کرد: قرآن کریم می‌فرماید مسلمانان، بدترین دشمن شما یهود است و از یهود برحذر باشید.

موسوی گفت: حتی اگر اسلام هم در مقابل مظلوم سکوت کند، انسانیت، شرافت و اخلاق که نمرده‌است، چگونه ممکن است انسانیت داشته باشیم و غم کودک فلسطینی ما را بی‌قرار نکند؟

میعاد دوباره لرستان برای کودکان غزه/ اینجا مردم به خون‌خواهی «تین» و «زیتون» برخاسته‌اند+ فیلم

مدرس حوزه علمیه با اشاره به اصل 154 قانون اساسی، ابراز کرد: این اصل به این اشاره دارد که حق دخالت در امور کشورها را نداریم؛ اما هر جا مظلومی در مقابل ظالمی ایستاد وظیفه داریم از او حمایت کنیم.

موسوی خطاب به جوانان، اظهار داشت: ما با فلسطین وجه مشترکی داریم و این اشتراک در دشمن مشترک با مردم فلسطین است و غزه را خط‌مقدم این جنگ می‌دانیم.

وی ادامه داد: اسرائیل از همان ابتدا با ایران در تقابل و دشمنی بوده‌است و با ترور و حمایت از صدام خبیث و آمریکای جنایت‌کار این دشمنی را نشان داده‌است.

مدرس حوزه علیمه با بیان اینکه خشاب کدام تروریست است که در غزه پر نمی‌شود و جیب کدام تروریست است که پر از دلارهای آمریکایی نیست، عنوان کرد: ملت ایران اسلامی هنوز داغ شهدای هسته‌ای را در سینه دارند، ما با اسرائیل دشمن هستیم، زیرا این رژیم جعلی هیچ‌گاه برای منافع ایران حقی قائل نیست و به‌صورت مستقیم و نیابتی در مقابل اهداف ما است.

وی با تأکید به اینکه ما با اسرائیل به‌خاطر منافع ملی دشمن هستیم و نسبت به کودکان غزه مدیون هستیم، چون با دشمن مشترک ما در حال نبرد هستند، بیان کرد: شعار مرگ بر اسرائیل ملت ایران تا نابودی این غده سرطانی طنین‌افکن است.

موسوی گفت: صدای خردشدن استخوان‌های تمدن پوسیده غرب و خردشدن شیشه عمر استکبار نشان می‌دهد که ما در یک‌قدمی ظهور هستیم و هرکسی که ذره‌ای از شرافت و انسانیت دارد امروز اسرائیلِ نسل‌کشِ کودک‌کش را دشمن خود می‌داند.

در پایان این مراسم قطعنامه حمایت از کودکان فلسطینی و محکومیت بمباران بیمارستان‌های غزه قرائت شد.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار