کد خبر: ۱۰۸۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۸
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: آینده قطعا برای فلسطینی‌هاست و رژیم صهیونیستی با شکستی بسیار سخت روبرو خواهد شد.

صهیونیست‌ها در عملیات زمینی موفقیتی نخواهند داشت

امیر پوردستان، رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش درباره تحولات غزه اظهار کرد: تهاجم زمینی یک حرکت شکست خورده است و صهیونیست‌ها به دنبال دستاوردسازی برای خود هستند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش افزود: آن‌ها در بمباران‌های خود در نوار غزه دستاوردی نداشتند و نهایتا به این نتیجه رسیدند که عملیات زمینی انجام دهند. صهیونیست‌ها خودشان هم می‌دانند که در عملیات زمینی موفقیتی نخواهند داشت، اما به دلیل آن که بتوانند پاسخگوی افکار عمومی خود و دنیا باشند، به دنبال دستاوردسازی هستند.

امیر پوردستان  تاکید کرد: امروز صهیونیست‌ها شرایط سختی را می‌گذرانند، آن‌ها در داخل هم مشکل دارند. بیش از نیمی از افراد حاضر در سرزمین‌های اشغالی از عملکرد مسئولان صهیونیستی اظهار نارضایتی دارند و مردم منطقه و ملت‌های مسلمان منطقه اکنون بسیج شده اند تا حرکتی را بر علیه صهیونیست‌ها انجام دهند.

وی با بیان اینکه جامعه جهانی هر روزی که می‌گذرد علیه صهیونیست‌ها منسجم‌تر و متحد‌تر می‌شوند، گفت: هر چه بیشتر می‌گذرد فشار بر صهیونیست‌ها بیشتر می‌شود و به نظرم منطقی‌ترین کار آن است که رژیم صهیونیستی هر چه سریعتر عملیات‌های خود را متوقف کند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش  افزود: اگر آن‌ها بخواهند به اقدامات خود ادامه دهند، قطعا در آینده بسیار نزدیک دچار فروپاشی می‌شوند.  آینده قطعا برای فلسطینی‌هاست و رژیم صهیونیستی با شکستی بسیار  سخت و غیرقابل باور رو به رو خواهد شد.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار