کد خبر: ۱۰۸۳۶۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفته بسیج ۳۱۵ کارگاه اشتغال‌زایی در حوزه مشاغل خانگی در استان راه‌اندازی می‌شود که برای ایجاد آنها بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.
ایجاد ۳۱۵ کارگاه اشتغال‌زایی مشاغل خانگی با ۳۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی

به گزارش آرانیوز از بیرجند سرهنگ رضا هزاری صبح امروز در حاشیه برنامه‌های هفته بسیج در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نمایشگاه دائمی عرضه محصولات خرد خانگی برای رونق تولیدات خانگی خراسان جنوبی، همزمان با هفته بسیج در بیرجند راه‌اندازی شد.

وی گفت: رویکرد بسیج سازندگی و سپاه، حمایت از اشتغال و کارآفرینان از مرحله اعطای تسهیلات تا بازار فروش است که به همین منظور تا پایان هفته بسیج، نمایشگاه دائمی عرضه محصولات خرد خانگی در بیرجند راه‌اندازی می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با تأکید بر توجه به تولید محصولات باکیفیت و بازار پسند افزود: زمانی می‌توانیم صحبت از رونق بازار تولیدات خرد خانگی کنیم که محصولاتی کیفی، کاملا بهداشتی، دارای نشان استاندارد و مشتری پسند روانه بازار کنیم و رویکرد ما حمایت از اینگونه مشاغل است تا تولیدات مناسبی در رقابت با بازار داشته باشند.

هزاری افتتاح 49 طرح عمرانی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در استان عنوان کرد و افزود: برای بهره برداری از این طرح‌ها 43 میلیارد تومان هزینه شده که شامل مسکن محرومان، احیای قنوات، آبرسانی و اصلاح شبکه و آسفالت بین مزارع است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: هزار و 500 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر استان  همزمان با هفته بسیج، در قالب اردو‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

وی اجتماع 15 هزار نفری بسیجیان استان را از برنامه‌های شاخص هفته بسیج بیان کرد و یادآور شد: منتخبان بسیجیان کشور در روز پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند که 46 نفر از بسیجیان خراسان جنوبی برای شرکت در این برنامه به تهران اعزام می‌شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی عنوان کرد: آزادی 15 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در هفته بسیج، با همکاری بسیج حقوقدانان برنامه‌ریزی شده است.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار