کد خبر: ۱۰۸۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را تبریک گفت.
پیام جدید سرلشکر باقری: درخت سترگ و تنومندی را شاهد هستیم

به گزارش آرانیوز، رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران در پیامی فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس بسیج مستضعفین را تبریک گفت.

متن پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح ایران به‌شرح زیر است:

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

پنجم آذر ماه هر سال یادآور «تشکیل بسیج مستضعفین» به‌فرمان معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) است و از جلوه‌های انکارناپذیر الطاف الهی و برکات انقلاب اسلامی و نقطه عطف درخشانی در تاریخ میهن اسلامی به‌شمار می‌رود.

امروز با گذشت ۴۴ سال از غرس نهال بسیج، درخت سترگ و تنومندی را شاهد هستیم که سایه‌سار وجودش فراتر از میدان‌های سازندگی رفع محرومیت‌ها و کم‌برخورداری‌ها و مواجهه موفق با حوادث غیرمترقبه و مشکلات و معضلات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، با نفوذ تفکر و فلسفه خود خارج از جغرافیای ایران عزیز، مأمن و قرارگاه گره‌گشای ملت‌های مسلمان منطقه به‌ویژه ملت مظلوم و مقاوم فلسطین شده است.

بسیج تبلور جوهره حرکت جوانان انقلاب و شیفتگان اعتلای وطن برای پاسخ به نیازهای انقلاب، نظام و میهن اسلامی با تفکر جهادی و انقلابی است.

بسیج در حافظه تاریخی این سرزمین برای ملت شریف و نجیب ایران منشأ خیر و برکت و خدمات ارزنده است و برای همیشه در تاریخ میهن اسلامی ماندگار و پیشران بروز و ظهور بالندگی نسل‌های جوان مسئولیت‌پذیر جامعه در پاسخ به الزامات و مقتضیات ایران قوی و شایسته خواهد بود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد، نام، خاطره و آرمان‌های بلند شهیدان بسیجی، فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تأسیس "سازمان بسیج مستضعفین و ارتش ۲۰میلیونی" را به اقشار مختلف ملت ایران به‌ویژه فرمانده دانشمند و عالی‌قدر کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آحاد فرماندهان، مسئولین و بسیجیان صادق، مخلص، شجاع و فعال در این سازمان؛ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و با قدردانی و سپاس از مجاهدت‌های سرنوشت‌ساز آنان، دوام توفیق بسیج عزیز در راه تحقق ایران قوی را از درگاه خدای قادر متعال طلب می‌کنم.

 

 
 
برچسب ها: پیام ، سرلشکر باقری
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار