کد خبر: ۱۰۸۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به ۱۱۸ آسیب دیده سیل و آبگرفتگی زاهدان از روز گذشته تاکنون خبر داد.

۱۱۸ آسیب دیده سیل و آبگرفتگی زاهدان امدادرسانی شدند

به گزارش آرانیوز از زاهدان، سید محمد مهدی سجادی اظهارکرد: بر اثر بارندگی‌های اخیر و وقوع سیل و آبگرفتگی روز گذشته در سیستان و بلوچستان، امدادرسانی به ۱۱۸ نفر در قالب ۱۷ خانوار توسط ۳۰ امدادگر این جمعیت انجام شد.

وی ادامه داد: تمامی این افراد در چادرهای هلال احمر اسکان داده شدند و اقلامی از قبیل چادر امدادی، موکت، پتو، نایلون و سبدهای غذایی بین آسیب دیدگان توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: به‌دنبال هشدارهای هواشناسی مبنی بر ورود توده‌ای بارشی به سیستان و بلوچستان تمامی نیروهای جمعیت هلال احمر استان اعم از ستادی و شهرستانی در حالت آماده باش قرار گرفتند.

وی بیان کرد: مهمترین اقدامات جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان در مواجهه با وقوع سیل احتمالی، تشکیل جلسات هماهنگی در حوزه ستادی و شهرستان‌ها، آماده سازی تجهیزات امدادی، تامین اقلام ضروری انبارهای امدادی و استقرار بالگرد در مرکز استان است.

سجادی گفت: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حادثه دیدگان است و نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان آماده امدادرسانی به هموطنان حادثه دیده هستند.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار