کد خبر: ۱۰۸۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۱
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه:
زارع گفت: دولت از هر زمان که بودجه سالیانه را به صحن مجلس ارائه دهد کمیسیون تلفیق از فردای آن روز جلسات خود را برگزار خواهد کرد.

جلسات کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ از فردای دریافت لایحه آغاز می‌شود

به گزارش آرانیوز رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ با اشاره به زمان تشکیل جلسات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ گفت: تا زمانی که دولت رسما لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ را به مجلس ارائه ندهد، امکان برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق وجود ندارد.

نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورت ارائه لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ به مجلس، کمیسیون نخستین جلسه خود را با دستور تصویب ائین نامه این کمیسیون آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد:کمیسیون بعد از تصویب آیین‌نامه نحوه بررسی، وارد کلیات احکام بودجه شده و آن را به تصویب رسانده و به صحن علنی ارسال می‌کند. در صورت تصویب کلیات احکام بودجه در صحن علنی، کمیسیون تلفیق وارد جزئیات لایحه بودجه شده و پس از تصویب گزارش جزئیات هم در تلفیق و هم در صحن، گزارش به دولت ارسال و بعد از آن دولت جداول بودجه را در قالب مرحله دوم تنظیم و به صحن ارسال می‌کند که کمیسیون در ادامه نیز وارد رسیدگی به این بخش هم خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ تاکید کرد: دولت از هر زمان که بودجه سالیانه را به صحن مجلس ارائه دهد کمیسیون تلفیق از فردای آن روز جلسات خود را برگزار خواهد کرد.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار