کد خبر: ۱۰۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
محیط زیست خراسان رضوی، ادعای "محمد درویش" فعال محیط زیستی مبنی بر ورود فاضلاب بیمارستانی در اراضی کشاورزی را تکذیب کرد.
تکذیب ‌ورود فاضلاب بیمارستانی به اراضی کشاورزی مشهد/ ‌محیط زیست از

به گزارش آرانیوز از مشهد، محمد درویش‌ فعال محیط زیست‌ طی روزهای گذشته در مطلبی در فضای مجازی ادعا کرد که "در مشهد فاضلاب بیمارستانی را وارد اراضی کشاورزی کرده‌اند که این فاضلاب فوق‌العاده خطرناکتر از فاضلاب شهری است؛ این اتفاق قدمتی 20 ساله دارد و در این شدت ندیده بودم‌. 7 هزار هکتار را با چنین فاضلاب به شدت خطرناکی زیر کشت بردند که بخشی از مواد غذایی مردم را در خراسان رضوی و نقاط دیگر تامین می‌کند".

مدیرکل روابط عمومی ‌محیط زیست خراسان رضوی در ارتباط با این موضوع در گفت‌وگو با خبرنگار آرانیوز ‌با تکذیب این موضوع گفت: با فرد بیان‌کننده این مطلب صحبت شده و درخواست کرده‌ایم ایشان مدارک خود در این خصوص را ارائه کنند.

وی افزود: فرد مدعی، هیچ‌گونه مدارکی دال بر این امر نداشته و صرفا به مشاهده خود اکتفا و مدعی چنین مسئله‌ای شده در صورتی که پیگیری‌ها نشان می‌دهد مورد مربوط به کشتارگاه‌های مسیر بوده است.

مدیرکل روابط عمومی ‌محیط زیست خراسان رضوی با تاکید بر صحت سنجی مطالب قبل از انتشار خاطرنشان کرد: ‌اداره کل محیط زیست خراسان رضوی از فرد بیان‌کننده این مطلب به دلیل عدم ارائه مدارک و مطلب خلاف واقع شکایت خواهد کرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار