کد خبر: ۱۰۹۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از حضور ۸ پزشک متخصص در شهرستان قائنات خبر داد و گفت: در برنامه نذر خدمت شهرستان قائنات بیماران را به صورت رایگان ویزیت کردند.
۸ پزشک متخصص در برنامه نذر خدمت بیماران قاینی را رایگان ویزیت کردند

به گزارش آرانیوز از قاین، احمد بخشی در برنامه نذر خدمت شهرستان قاینات، اظهار داشت: با توجه به اهداف جمعیت هلال احمر در راستای آلام بشری، طرح نذر خدمت در خراسان جنویی در حال برگزاری است. 

وی با بیان اینکه از جمله فعالیت‌های هلال احمر در چند سال اخیر برگزاری طرح نذر خدمت است، افزود: امسال نذر خدمت در سه شهرستان از استان خراسان جنوبی شامل شهرستان نهبندان، قاینات و درمیان برگزار می‌شود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: تاکنون یک نوبت از طرح نذر خدمت در نهبندان برگزار شده و برای اینکه از ظرفیت خیرین بومی استان بتوانیم بهره‌مند شویم، شهرستان قاینات به عنوان دومین شهرستان برای خدمت‌رسانی انتخاب شد. 

بخشی گفت: در طرح نذر خدمت شهرستان قائنات از داوطلبین و خیرینی که با جمعیت هلال احمر مشارکت دارند، کمک گرفته شد.

وی ادامه داد: تامین دو هزار متر لوله برای آبرسانی، توزیع بسته‌های معیشتی، ویزیت رایگان پزشکان و توزیع داروی رایگان از جمله خدمات در طرح نذر خدمت شهرستان قائنات است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از حضور 8 پزشک متخصص در شهرستان قائنات خبر داد و گفت: متخصص اطفال، زنان و زایمان و سونوگرافی، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق، جراحی سرپایی، دندانپزشکی، داخلی و پزشک عمومی در برنامه نذر خدمت شهرستان قائنات بیماران را به صورت رایگان ویزیت کردند. 

وی از همکاری بسیج جامعه پزشکی در این طرح خبر داد و افزود: همچنین تیم سحر در کنار ویزیت رایگان متخصصین، به ارائه خدمات روانشناختی ویژه کودکان و نوجوانان پرداخت.

بخشی ضمن قدردانی از حضور پزشکان، گفت: خوشبختانه تعداد بسیاری از مردم نیازمند این شهر امروز از خدمات پزشکی هلال احمر بهره‌مند شدند. 

وی تصیریح کرد: سعی می‌شود از ظرفیت خیرین مرکز استان و شهرستان‌ها در برنامه‌های هلال احمر استفاده شود. 

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی به سهولت دسترسی بیماران به پزشکان متخصص در برنامه نذر خدمت اشاره کرد و افزود: در این برنامه می‌بینیم که بیمارانی که گاهی در مرکز استان، روزها و هفته‌ها باید در انتظار ویزیت باشند، اینجا به راحتی تحت ویزیت رایگان قرار گرفتند.

همچنین  ناصر ناصری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی به همراه محمدعلی کاووسی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ظهر امروز در برنامه طرح نذر خدمت شهرستان قائنات حضور یافت. 

وی در این بازدید ضمن عرض خداقوت به پزشکان و داوطلبین هلال احمر، در جریان اقدامات و خدمات ایشان قرار گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی در این بازدید ضمن عرض تسلیت شهادت بانوی دو عالم فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: خدمت به محرومین اقدام بسیار خداپسندانه‌ای است. 

وی افزود: خداوند به پزشکان، داوطلبین مسوولین مرکز بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی توفیق داده که بستری را فراهم کنند تا مردم شریف این شهر بتوانند از خدمات پزشکی بهره‌مند شوند. 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه دسترسی مردم به پزشک به خصوص پزشکان متخصص دشوار است، تصریح کرد: اشک شوق از این خدمت صادقانه‌ای که به مردم ارائه شده، جاری می‌شود.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار