کد خبر: ۱۰۹۴۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: شرایط لازم برای احداث زائرسرای استان در مشهد مقدس فراهم شده است.
ساخت زائرسرای کهگیلویه و بویراحمد در مشهد نهایی شد

به گزارش آرانیوز از  یاسوج، سید علی احمدزاده صبح امروز در نشست احداث زائرسرای کهگیلویه و بویراحمد در مشهد مقدس که با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت: برای احداث زائرسرا زمین تحویل استان شده و هیئت امنا نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آغاز فعالیت هیئت مدیره این پروژه افزود: پروانه ساخت زائرسرای استان از سوی شهرداری مشهد مقدس صادر و کارهای مقدماتی انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این پروژه سر جمع 37 میلیارد تومان اعتبار دارد، ادامه داد: این رقم از محل اعتبارات استانی و متمم سفر اول رئیس جمهور به این پروژه اختصاص یافته که برای تکمیل پروژه به اعتبارات بیشتری نیاز داریم.

احمدزاده بر ادامه روند ساخت این پروژه در مشهد مقدس تاکید کرد و ادامه داد: این رقم نسبت به پروژه رقم خیلی زیادی نیست و نیازمند مبلغی بیش از این مبلغ هستیم که باید تامین اعتبار شود.

وی بیان کرد: این پروژه متعلق به مردم است و می طلبد آنها پای کار بیایند و هر کسی به هر میزان که می‌تواند به ساخت این زائرسرا کمک کند تا کهگیلویه وبویراحمد هم به مانند سایر استان‌ها در جوار حرم مطهر رضوی صاحب زائرسرا شود و هم استانی‌ها در زمان سفر به مشهد از این امکانات استفاده کنند.

احمدزاده با اشاره به اینکه پروژه به بهترین کیفیت احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: از همه دستگاه‌ها و کارکنان دولت دعوت می کنم به هر نحوی که امکان دارد در این طرح مشارکت کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سپاه و بسیج سازندگی سپاه فتح، اداره کل نوسازی مدارس، سازمان برنامه و بودجه و دفتر نماینده ولی فقیه در استان به جهت مشارکت، همکاری و مساعدت در اجرای این طرح قدردانی کرد.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار