کد خبر: ۱۰۹۶۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۶۹۱ حلقه انواع لاستیک خودروی خارجی قاچاق به ارزش ۸۰ میلیارد ریال در شهر اصفهان خبر داد.
کشف ۶۹۱ حلقه انواع لاستیک خارجی قاچاق به ارزش ۸۰ میلیارد ‌در اصفهان

به گزارش آرانیوز از اصفهان، سردار حمید علینقیان پور در این خصوص اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی کسب خبری مبنی بر دپوی انواع لاستیک خودروی خارجی در 2 انبار موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مرجع قضائی از محل بازدید کردند که در نتیجه این عملیات 691 حلقه انواع لاستیک خودروی خارجی به همراه 62 عدد رینگ را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه برابر ارزیابی کارشناسان ارزش محموله مذکور بالغ بر 80 میلیارد ریال است، بیان کرد: با توجه به اینکه هر 2 محل در سامانه انبارهای وزارت صمت ثبت نشده بوده و موجودی آنها نیز اعلام نشده بود مشمول جرم قاچاق شده و به همین دلیل این انبارها با حکم مرجع قضائی پلمب شدند.

وی از توقیف لاستیک‌های مکشوفه و انتقال آنها به سازمان نگهداری و فروش اموال تملیکی استان اصفهان خبر داد و گفت: در این خصوص 2 نفر نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار