کد خبر: ۱۰۹۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر از واریز ۲ هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان از محل ارزش افزوده خبر داد و گفت: این میزان پرداختی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.
پرداخت ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌های استان بوشهر

مجید محمودی در گفت‌وگو با آرانیوز در بوشهر با اشاره به اینکه این استان دارای 40 شهرداری است، اظهار داشت: توسعه عمران شهری و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام در اولویت برنامه‌های شهرداری‌ها قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه توجه به زیرساخت‌های عمران شهری در دستور کار شهرداری‌های 40گانه استان است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده شهرداری‌های مرکز شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر موظف به اجرا حداقل یک پروژه عمران شهری در کنار سایر پروژه‌های عمرانی در سال جاری شده‌اند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر با تأکید بر توجه به درآمد پایدار شهرداری‌ها تصریح کرد: تحقق درآمد پایدار شهرداری‌ها نقش مهمی در تسریع و تکمیل طرح‌های عمران شهری دارد.

محمودی به اعتبارات شهرداری‌ها از محل ارزش افزوده پرداخت و گفت: امسال تاکنون 2 هزار میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان از محل ارزش افزوده واریز شده است.

وی با بیان اینکه این میزان پرداختی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: همچنین در 10 ماه امسال 600 میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان بوشهر از محل ارزش افزوده برای اجرا طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی واریز شده است.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار