کد خبر: ۱۰۹۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه تا روز شنبه در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در راه‌های مازندران

سرهنگ یدالله جهان تاب، رئیس پلیس راه مازندران در گفت‌وگو با آرانیوز افزود: با اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه 13 دی تا روز شنبه 16 دی ماه در جاده‌های مازندران جاده‌ها تحت نظارت و کنترل خواهد بود.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر امروز تا ساعت 6 صبح روز شنبه از جاده‌های کرج به چالوس و در محورهای سوادکوه، هراز و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ جهان‌تاب با تاکید بر اینکه موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری می‌توانند در مسیر مجاز جریان ترافیک تردد کنند بیان کرد: این محدودیت‌ها با هدف تامین امنیت در محور راه اعمال می‌شود.

وی به برخی محدودیت‌ها در تردد خودروها در جاده کندوان اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه از مرزن آباد به کرج و تهران ممنوع است و با اعلام پلیس راه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.

جهان‌تاب یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز جمعه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت  مرزن آباد ممنوع خواهد بود و با اعلام پلیس راه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 از مرزن آباد به کرج و تهران به‌صورت یکطرفه است.

رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر اینکه در تردد خودروها در جاده هراز نیز محدودیت‌هایی اعمال خواهد شد، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت 14 تا 22 روز جمعه اگر ترافیک سنگین باشد، بار ترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یکطرفه می‌شود.

وی تصریح کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت نیز از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد تریلر‌ها از جاده هراز ممنوع است.

جهان‌تاب خاطرنشان کرد: تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه و از ساعت 6 تا 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع اعلام شده است.

رییس پلیس راه مازندران گفت: اجرای محدودیت‌ها با افزایش حجم تردد در محور‌ها اعمال می‌شود و شرایط ترافیکی محور‌ها تغییرات در ساعت و نحوه اجرا محدودیت‌های ترافیکی را تعیین می‌کند.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار