کد خبر: ۱۰۹۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: شهرستان زرآباد توانسته پیش از پایان سال علاوه بر تعهد کامل اشتغال امسال خود، ۲۳ درصد بیش از آن را هم محقق کند.
تحقق ۱۲۳ درصدی تعهد اشتغال زرآباد

به خبرگزاری آرانیوز از زاهدان، خلیل‌احمد سلامی ظهر امروز در سفر به زرآباد و دیدار با فرماندار این شهرستان، اظهار داشت: تعهد اشتغال استان برای امسال 35840 نفر است که 190 نفر از آن به شهرستان زرآباد اختصاص دارد.

وی افزود: با راهبری مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حمایت فرمانداری و تعامل دستگاه‌های اجرایی مستقر در زرآباد، این شهرستان تا امروز فراتر از تعهد به تعداد 235 نفر اطلاعات شاغلان جدید را در سامانه رصد اشتغال ثبت کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: هر طرحی که در شهرستان زرآباد تحت پوشش شرکت تعاونی اجرا شود، از مزایا و حمایت‌های قانونی حوزه تعاون برخوردار می‌شود.

سلامی تشکیل تعاونی‌های دانش‌آموزی و کشاورزی را در زرآباد مورد تاکید قرار داد و گفت: استفاده از قابلیت‌های منحصر به فرد شهرستان می‌تواند علاوه بر تامین نیاز منطقه، نقاط دیگر استان و استان‌های همجوار را پوشش دهد.

فرماندار زرآباد هم در این دیدار عنوان کرد: 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به کشت موز و سایر میوه‌های گرمسیری اختصاص دارد و به دلیل آب و هوای مناسب، گلخانه طبیعی برای کشت انواع محصولات است.

کوروش محمدی افزود: راه اندازی بندر در این شهرستان از برنامه های دولت سیزدهم است که با راهبری استاندار به‌زودی عملیاتی می‌شود.

وی گفت: با توجه به فرصت‌هایی که در زرآباد وجود دارد، استقرار نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهرستان ضرورت دارد که امیدواریم در سریع‌ترین زمان این امکان فراهم شود.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار